PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy gamingowe do 5000 zł |TOP 5|

Aspire 8942G - 18 calowe Full HD

Aspire 8942G - 18 calowe Full HD

Acer wprowadziła do sprzedaży notebooki Aspire 8942G wyposażone w 18-calowe wyświetlacze Full HD oraz najnowsze procesory Intel Core. Notebooki cechują się dużą wydajnością, która umożliwia szybszą pracę wielozadaniową oraz pozwala cieszyć się wspaniałą rozrywką o dużej rozdzielczości oraz najlepszymi grami.

Nowe laptopy Aspire 8942 są wyposażone w procesory z rodziny Intel Core, które od podstaw zaprojektowano z myślą o uzyskaniu dużej wydajności oraz spełnieniu wymagań stawianych przez nowoczesne gry i aplikacje służące rozrywce. Nowa architektura Intel Core Micro-architecture sprawia, że procesory te cechują się zarówno dużą mocą obliczeniową, jak i energooszczędnością pozwalającą na wydłużenie czasu pracy na baterii. Oprócz szybkich procesorów, w notebookach zastosowano wysokiej klasy układy graficzne zapewniające wysoką jakość obrazu o bogatych kolorach oraz realistycznych, ostrych szczegółach.

Aspire 8942G

Z myślą o satysfakcji z oglądania filmów nowe notebooki są wyposażone w panele CineCrystal o przekątnej 18,4”. Rozdzielczość ekranu Full HD (1920x1080) pozwala dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły zdjęć, filmów, czy gier. Elegancki wyświetlacz o formacie 16:9 i konstrukcji pozbawionej ramy cechuje się intensywnym nasyceniem barw i dużym kontrastem, które pozwalają na atrakcyjne, naturalne odwzorowanie cieni i półtonów. Ponadto, panele są podświetlane diodami LED, co przyczynia się do podwyższenia jakości obrazu oraz zwiększenia czytelności przy słabym oświetleniu. Co równie ważne, podświetlenie tego typu nie zawiera rtęci oraz cechuje się małym poborem mocy.

Nowe notebooki są wyposażone w pamięć DDR3 o pojemności do 8 GB gwarantującą szybkie reakcje systemu oraz płynną pracę wielozadaniową. W celu zaspokojenia potrzeb dotyczących pamięci masowej notebooki mogą być wyposażone w dyski twarde o łącznej pojemności do 1280 GB (2x640GB), które pomieszczą stale rosnące cyfrowe archiwum. Ponadto, są wyposażone w wielofunkcyjny czytnik kart pamięci obsługujący najpopularniejsze formaty kart i umożliwiający łatwe przenoszenie plików.

blog comments powered by Disqus
Aspire 8942G - 18 calowe Full HD