PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Samsung Galaxy Note 10+ - Najlepszy smartfon na rynku?

Samsung Smart TV H8000 - nadchodzi rewolucja na polskim rynku telewizorów

Samsung Smart TV H8000 - nadchodzi rewolucja na polskim rynku telewizorów

Na nasz rodzimy rynek wchodzi właśnie seria telewizorów Samsung Smart TV H8000. Wyróżniają się one przede wszystkim zakrzywionym ekranem, szeregiem nowoczesnych technologii czy platformą Smart TV. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się o nich więcej.

Samsung Smart TV H8000 to telewizory, które właśnie wchodzą na nasz rynek i cechują się przede wszystkim zakrzywionymi ekranami. Dodając do tego obraz o rozdzielczości Full HD (1920x1080), mamy niezwykle realistyczne doznania filmowe. Jest tu również obsługa 3D.

Stosowanie zakrzywionych ekranów to wciąż bardzo innowacyjne podejście. Warto tej metodzie jednak zaufać, gdyż skutkuje ona efektem otaczającego nas obrazu, który zyskuje także niesamowitej głębi. Również obraz na krawędziach ekranu nie straci na jakości, dzięki temu rozwiązaniu.

Samsung UE65H8000

Samsung Smart TV H8000 to także szereg nowoczesnych technologii. Jedną z najważniejszych jest Clear Motion Rate (CMR). Co nam to daje? Nawet najbardziej dynamiczne sceny wyglądają na telewizorze bardzo wyraźnie i płynnie. Im wyższa wartość CMR, tym ostrzejszy obraz i mniejszy efekt rozmycia poruszających się obiektów. Filmy akcji czy mecze będą więc wyglądały na nowych telewizorach Samsunga niesamowicie.

Technologia Micro Dimming Ultimate zadba natomiast o zachwycające odwzorowanie barw i detali oraz optymalnie dobrany kontrast. Dzięki temu rozwiązaniu telewizor dobiera najlepsze opcje podświetlenia swojej matrycy. Micro Dimming Ultimate daje więc znaczącą poprawę kolorów oraz kontrastu i uwydatnia szczegóły.

Zobacz też: Ranking telewizorów

Warto też wspomnieć o wydajnym procesorze QuadCore+, który zapewni płynność pracy telewizora i bardzo szybką reakcję na nasze polecenia. Jeśli jednak w przyszłości zajdzie potrzeba udoskonalenia, nie musimy się przejmować kupnem kolejnego sprzętu. Nowe telewizory są kompatybilne z zestawem Evolution Kit.

Samsung UE65H8000 2

To nie koniec zalet i przydatnych narzędzi zastosowanych w telewizorach H8000. Mamy tu również komendy głosowe, podwójny tuner DVB-T/C/S2, funkcję S Recommendation, wbudowaną kartę WiFi oraz funkcje Gesture i Face Recognition Ready, odpowiadające za rozpoznawanie ruchów dłoni, palców a także twarzy. Wszystko to czyni z telewizorów Samsung H8000 multimedialne centra rozrywki.

Telewizor Samsung Smart TV 3D (rekomendowane ceny detaliczne):

UE65H8000 - 15 699 PLN

UE55H8000 - 10 199 PLN

blog comments powered by Disqus
Samsung Smart TV H8000 - nadchodzi rewolucja na polskim rynku telewizorów
Autor: Łukasz