PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Motorola One - Średni czysty Android

ALCATEL ONETOUCH HERO trafia na polski rynek

ALCATEL ONETOUCH HERO trafia na polski rynek

ALCATEL ONETOUCH HERO to urządzenie, które może dać spory sukces swojemu producentowi. Jest to bowiem nowoczesny, świetnie wyglądający phablet o wielu funkcjach i szerokich możliwościach. Dziś urządzenie trafia do sprzedaży w naszym kraju. Przeczytajcie newsa i dowiedzcie się o nim więcej.

ALCATEL ONETOUCH HERO to phablet ze świetnie zagospodarowaną przestrzenią. Mimo dużego, 6-calowego wyświetlacza Full HD IPS, urządzenie jest smukłe - ma jedynie 8,5 mm grubości, a dzięki bardzo wąskim ramkom jego szerokość i wysokość ograniczono do minimum.

ALCATEL ONETOUCH HERO

Ważnym atutem modelu ALCATEL ONETOUCH HERO jest czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz, który zapewnia wysoką wydajność. Fani fotografii, mają natomiast aparat z matrycą 13 Mpix. Plusem jest także potężna bateria 3400 mAh oraz możliwość jednoczesnej obsługi dwóch kart SIM. Dzięki obsłudze Dual SIM, w jednym urządzeniu można połączyć numer prywatny i służbowy lub korzystać z taryf przeznaczonych do tanich rozmów i takich z tanimi pakietami danych jednocześnie. Nad wysoką jakością połączeń głosowych czuwa HD Voice.

Zoabcz także recenzje modelu Alcatel One Touch Idol Ultra

Phablet może też być efektywnym narzędziem pracy. Wraz z nim otrzymujemy bowiem rysik oraz oprogramowanie rozpoznające pismo odręczne. W zestawie znajduje się także cover MagicFlip, który nie tylko chroni ekran, ale też w bardzo fajny sposób informuje o nieodebranych połączeniach, a także wyświetla animacje.

ALCATEL ONETOUCH HERO 2

Warto też wspomnieć o technologii Miracast, dzięki której phablet potrafi wysyłać obraz i dźwięk bezprzewodowo na ekrany i telewizory, i to w bardzo wysokiej jakości.

ALCATEL ONETOUCH HERO już dziś trafił do sprzedaży do sieci MEDIA MARKT i SATURN w przyszłym tygodniu pojawi się w sieci NEONET i RTV AGD. Jego cena wynosi około 1499zł.

blog comments powered by Disqus
ALCATEL ONETOUCH HERO trafia na polski rynek
Autor: Łukasz