PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Niezawodnych zmywarek wysokiej klasy

Co łączy dzieci i Smart TV?

Co łączy dzieci i Smart TV?

Dzieci w dzisiejszych czasach nie mają najmniejszego problemu z technologią. Obsługują tablety i komputery, ucząc się i bawiąc. Dzięki donglom Measy także nasz telewizor będzie pełnił rolę edukacyjnej "zabawki". Era Smart TV w jest teraz w zasięgu także małych rączek naszych pociech.

Dongle to po prostu przystawki do naszego telewizora, rozszerzające jego funkcje.

Measy U4A uzbrojona jest w system operacyjny Android KitKat 4.4.2, naturalnie z dostępem do zasobów sklepu Google Play.

Wyobraźcie sobie granie w mobilne gry na dużym ekranie, a także oglądanie tysięcy bajek z serwisów VOD.

dongle Measy

» A4Tech Bloody V5 [TEST]

W sklepie Google Play znajdziemy bez liku aplikacji i gier przeznaczonych dla najmłodszych.

Polskie Bajki - to aplikacja pozwalająca obejrzeć wieczorynkę o dowolnej porze, natomiast Baby's First Moo, nauczy nasze dziecko odgłosów zwierząt, a także pozwoli się dowiedzieć co nieco na temat zwyczajów tych zwierzaków.

dongle Measy

Starsze dzieci również znajdą coś dla siebie.

Zabawy dla maluchów i Kids Puzzle: Vehicles, wymagają już nieco więcej uwagi oraz koncentracji. Gra polega na dopasowaniu brakujących elementów otoczenia.

Dla muzykujących pociech idealnym programem będzie Ksylofon, zmieniający nasz telewizor w cymbałki.

Pociechy znajdą także kolorowanki i aplikacje pozwalające osłuchać się dziecku z innymi językami, większość z tych programów jest darmowa.

Measy U4C dodatkowo posiada kamerę i mikrofon, rozmowy na Skype z najbliższymi poprzez telewizor nie są żadnym problemem.

Rozpoznawanie dźwięku przyda się także w grach interaktywnych, chociażby Talking Tom Cat 2, zabawny kotek powtarza słowa wypowiedziane przez nasze dziecko.

Aby użytkowanie dongli Measy było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze producent proponuje nam szereg akcesoriów. Mogę one funkcjonować przez USB, jak i łączność Bluetooth, najciekawszymi z nich są Measy RC11 i Measy RC12, czyli swoiste hybrydy myszki, klawiatury i pilota.

Measy U4A to koszt rzędu 275 zł, a za Measy U4C ok. 310 zł. Producent udziela 24 miesięcznej gwarancji na oba urządzenia.

blog comments powered by Disqus
Co łączy dzieci i Smart TV?