PODPOWIEDZI:

ZBOX nano ID68 i ID69 - nowe serie mini-PC od firmy Zotac

ZBOX nano ID68 i ID69 - nowe serie mini-PC od firmy Zotac

Firma Zotac właśnie zaprezentowała nowe mini-PC 4-tej generacji Intel Core z serii ZBOX nano ID68 i ID69. Wyróżniają się one bardzo wysoką wydajność, szczególnie, że są jednocześnie wielkości dłoni. Dowiedzcie się o nich więcej z naszego newsa.

Mini-PC z serii ZOTAC ZBOX nano serii ID68 zostały uzbrojone w wysoko wydajny procesor Intel Core i5 4200U. Dzięki trybowi Turbo Boost, pracuje on z taktowaniem do 2.6 GHz. Jeszcze wydajniejsze są mini-PC ZOTAC ZBOX nano serii ID69, które posiadają procesor Intel Core i7 4500U z taktowaniem do 3,0 GHz.

Przeczytaj i zobacz recenzję starszej serii - ZBOX nano Plus ID64

Powyższe serie mini-PC można bez problemu rozbudować poprzez porty USB 3.0, eSATA dla szybkiej rozbudowy pamięci, wyjścia DisplayPort i HDMI oraz porty USB 2.0 z funkcją szybkiego ładowania. To nie koniec zalet. Jest tu także szybka sieć bezprzewodowa 802.11ac wraz z Gigabit Ethernet.

ZOTAC ZBOX nano ID69

"Nowe serie ZBOX nano ID68 i ID69 to obecnie nasze najmocniejsze mini-PC wielkości dłoni. Dodanie technologii Intel Turbo Boost zapewnia serii ZBOX nano ID68 i ID69 wydajność porównywalną do o wiele większych systemów, przy jednoczesnym znacznie mniejszym zużyciu energii" powiedział Carsten Berger, dyrektor ZOTAC International.

blog comments powered by Disqus
ZBOX nano ID68 i ID69 - nowe serie mini-PC od firmy Zotac