PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2019 - Death Stranding, Star Wars Jedi: Upadły Zakon, RDR 2

BoxOff Play - zobacz ewolucję w świecie gier

BoxOff Play - zobacz ewolucję w świecie gier

Ruszyły zapisy do beta testów nowego projektu Techlandu, oraz OXYCOM. BoxOff Play, to projekt skierowany do graczy, który pozwoli doświadczać elektronicznej rozrywki w zupełnie nowy sposób.

Projekt wyjątkowy w branży gier, i jedyny taki na naszym rynku, mowa tu o nowości od Techlandu - BoxOff Play. Wystartowały zapisy do przetestowania wersji beta.

Techland o nowy projekcie nie ujawnia zbyt wiele informacji, natomiast osoby które się zapiszą do beta testów i zostaną wybrane będą miały okazję się dowiedzieć czym właściwie jest projekt BoxOff Play, oraz jak będzie wyglądać "ewolucja w świecie gier".

Dodatkowo wydawca obiecuje narodzenie wszystkich osób, które zaangażują się w projekt i przyczynią się do jego rozwoju.

Boxoff

„Techland i OXYCOM łącząc siły skorzystali z efektu synergii generowanego przez dwóch doświadczonych partnerów. Rynek nowych technologii, a w szczególności gier jest bardzo dynamiczny. Zmiany jakie na nim zachodzą są nieustannym wyzwaniem dla firm działających w tym sektorze. Cieszymy się, że nasz nowy projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i jest pierwszym tego rodzaju projektem w Polsce. Już niebawem będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów.” - tłumaczy Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

Kolejne szczegóły dotyczące BoxOff Play poznamy po wystartowaniu zamkniętej bety.

Zapisać możecie się tutaj: https://boxoffstore.pl/pl/play/

blog comments powered by Disqus
BoxOff Play - zobacz ewolucję w świecie gier