PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

myTAB - nowa marka efektywnych i eleganckich tabletów od myPhone

myTAB - nowa marka efektywnych i eleganckich tabletów od myPhone

myPhone - spółka z Grupy Kapitałowej TelForceOne - jest powszechnie znana jako doświadczony już producent telefonów komórkowych. Niebawem w portfolio spółki pojawią się nowoczesne i eleganckie tablety. Wprowadzone zostaną na rynek pod nową marką myTAB.

Tablety myTAB charakteryzować będzie niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości i proponowanej funkcjonalności. Wyróżniać się będą również designem – elegancka, smukła obudowa większości modeli modeli wykonana będzie z kombinacji szkła, aluminium i tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Kluczem do udanego wejścia myTAB na rynki Europy Środkowo-Wschodniej jest połączenie interesującego wzornictwa z bardzo dobrymi jakościowo komponentami, zapewniającymi szybką i wydajną pracę, a także dobrymi, pojemnościowymi wyświetlaczami z technologią multi touch.

Bardzo istotnym elementem jest system operacyjny Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich. To system napisany specjalnie z myślą o tabletach, a nie kolejna adaptacja systemu operacyjnego dla smartfonów. Wszystko to sprawia, że tablety ze znakiem myTAB mogą stać się szybko interesującą, tańszą alternatywą dla drogich urządzeń konkurencji. Jednocześnie będą dużo lepszym jakościowo i wysoce efektywnym produktem, dostępnym w niewiele większej cenie, niż najtańsze tablety.

myTAB

myPhone planuje debiut trzech urządzeń z tej serii na przełomie III i IV kwartału 2012 roku. Wyposażone będą w mikroprocesor taktowany z częstotliwością od 1 do 1,5 GHz, pamięć ROM o pojemności do 32 GB i łącze HDMI. Różnić się będą głównie wielkością pojemnościowego wyświetlacza multi touch. Ostateczna specyfikacja techniczna podana zostanie w przeddzień premiery i może ulec zmianie.

Ceny urządzeń ze znakiem myTAB rozpoczynać się będą od ok. 300 złotych. Cena najdroższego powinna być znacząco niższa niż 1000 zł.

blog comments powered by Disqus
myTAB - nowa marka efektywnych i eleganckich tabletów od myPhone
Autor: Łukasz