PODPOWIEDZI:

Linksys WRT1900AC - zamów świetny router już dziś!

Linksys WRT1900AC - zamów świetny router już dziś!

Wszystko wskazuje na to, że niezwykle nowoczesny i ultraszybki router Linksys WRT1900AC stanie się hitem na światowym rynku. Specjaliści z całego świata już zachwycają się jego parametrami. Jeszcze raz przedstawimy Wam jego główne zalety i doradzimy gdzie najlepiej go nabyć. Zapraszamy!

Na naszym portalu pojawiały się już materiały o routerze Linksys WRT1900AC, którego przedsprzedaż w naszym kraju wzbudza wielkie emocje. Świetne parametry, szybkość czy ciekawa konstrukcja to jego największe zalety. Być może po swojej oficjalnej premierze nie będzie on miał sobie równych na rynku routerów.

Każdy wymagający użytkownik poszukujący routera najwyższej klasy, powinien modelem Linksys WRT1900AC zainteresować się. Już wiele osób zamówiło go w przedsprzedaży. Również Ty to zrób!

Przedsprzedaż routera Linksys WRT1900AC w RTV EURO AGD

Linksys WRT1900AC 3

Profesjonalny procesor przetwarzający dane

Linksys WRT1900AC został wyposażony w bardzo wydajny procesor ARM 1,2 GHz, który szybko przetwarza wielkie ilości danych, z łatwością obsługując wielu użytkowników jednocześnie korzystających z sieci oraz wiele urządzeń. Jest on dwurdzeniowy. Dzięki niemu nie doświadczymy opóźnień w przeglądaniu stron internetowych, oglądania filmów online czy grania przez sieć.

Cztery wydajne anteny i obsługa dwóch pasm Wi-Fi

W oczy rzucają się cztery anteny. Nie są one przecież dla ozdoby - zapewniają one optymalne pokrycie zasięgiem i maksymalną siłę sygnału. Są regulowane. Dwa pasma zapewniają transmisję z szybkością do 1,3 Gb/s. Jest także wydajny wzmacniacz, który maksymalizuje siłę sygnału i zasięg także w mieszkaniach wielopoziomowych.

Technologia kształtowania wiązki

Linksys WRT1900AC pracuje w standardzie Wireless-AC i korzysta z technologii kształtowania wiązki. Czym to skutkuje? Przede wszystkim lepszym wzmocnieniem sygnału nadawanym do konkretnych urządzeń, a co za tym idzie, lepszym zasięgiem, stabilnym połączeniem Wi-Fi czy brakiem zakłóceń naszej sieci.

Linksys WRT1900AC 2

Możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń

Router obsługuje również połączenia przewodowe z różnymi urządzeniami za pośrednictwem gniazd USB 3.0 oraz jedynego w swoim rodzaju gniazda łączonego eSATA/USB2.0. W zestawie mamy kabel eSATA.

Oprogramowanie SMART Wi-Fi

Jak na nowoczesny router przystało, Linksys WRT1900AC posiada oprogramowanie Smart Wi-Fi z funkcją mapy sieci (Network Map). Monitorowanie i kontrola naszej sieci będzie więc niezwykle intuicyjne i dokładne.

Nowoczesny, ciekawy wygląd

Mimo tak zaawansowanej specyfikacji, router pozostaje urządzeniem niewielkim i smukłym. Cieszy oko swoim designem. Przedni wyświetlacz z najważniejszymi ikonami, powiadamia nas o aktualnym trybie pracy czy zasięgu.

Zobaczcie prezentacje routera Linksys WRT1900AC:

blog comments powered by Disqus
Linksys WRT1900AC - zamów świetny router już dziś!