PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki najtańszy smartfon do 500 zł?

Czy Steam Controller Zrewolucjonizuje Rynek Kontrolerów Gier?

Czy Steam Controller Zrewolucjonizuje Rynek Kontrolerów Gier?

Kilka dni temu Valve opublikowało filmik z oficjalną prezentacją Steam Controller. Sprzęt wygląda nowatorsko, ale czy zdobędzie serca graczy?

Przed oficjalną prezentacją, po internecie krążyły setki różnych zdjęć, które sugerowały jak wyglądać ma Steam Controller. Zainteresowanych tym tematem było multum graczy.


Poznaj najlepsze Zmywarki, Wybraliśmy najlepsze modele do zabudowy i wolnostojące

Kilka dni temu filmik z nowym kontrolerem od Valve wreszcie się pojawił. Steam Controller bez wątpienia wygląda na hybrydę pada z myszką. Na uwagę zasługują dwa panele dotykowe, które można programować i ustawiać pod daną grę. Nie ma tym samym D-Pada.

Valve zapewnia, że nowy kontroler z powodzeniem nada się do wszystkich gatunków gier, również do FPS-ów. Na filmiku znalazł się nawet urywek z naszą rodzimą produkcją - Wiedźminem 3. Zobaczcie cały materiał:

Wygląda całkiem ciekawie, ale w sumie trudno mi coś więcej napisać, gdyż tego pada po prostu trzeba samemu przetestować. Prześcignięcie zestawu klawiatura+myszka może być jednak dla niego ciężkie.

Finał IEM Znów w Katowicach!

Sprzęt zadebiutuje 10 listopada. Jeżeli chodzi o cenę, to na naszym rynku wyraźnie przekroczy 200 zł - mówi się o kwocie wynoszącej 220 zł. Dość drogo, więc należy spodziewać się konkretnych udogodnień i intuicyjnej obsługi.

blog comments powered by Disqus
Czy Steam Controller Zrewolucjonizuje Rynek Kontrolerów Gier?