PODPOWIEDZI:

Wrocław będzie miał własne targi rozrywki - Hall of Games 2014!

Wrocław będzie miał własne targi rozrywki - Hall of Games 2014!

W dniach 14 – 16.11.2014 stolica dolnego śląska stanie się miejscem dla graczy. We wrocławskiej hali stulecia odbędzie się wielkie święto gier. Warto czekać na to wydarzenie, które może być jednym z najciekawszych w naszym kraju.

Producenci sprzętu komputerowego, wydawcy oraz dystrybutorzy gier wideo i oprogramowania zbiorą się w jednym miejscu, w listopadzie 2014 roku.

Wrocławska Hala Stulecia w dniach 14 – 16.11.2014 będzie gościć rozmaitych wystawców.

Podczas imprezy odbędzie się także największy ze zlotów fanów gier planszowych w Polsce.

Hall of Games 2014

» TTeSports i rozrywka na najwyższym poziomie [RECENZJA]

Na zwiedzających czekają trzy dni świetnej zabawy.

Nie zabraknie warsztatów, wykładów, oraz paneli dyskusyjnych.

Zapowiedziano także między innymi Cosplay, strefa gier retro, turnieje gier i maraton trailerów i filmów w sali kinowej Kompleksu Hali Stulecia.

Ciekawym wydarzeniem będzie także premiera „Gry o Wrocławiu”.

Na Hall of Games mile widziani są także rodzice z dziećmi, pociechy spędzą czas w specjalnej strefie edukacyjnej, podczas gdy rodzice będą mogli w pełni oddać się elektronicznej rozrywce.

„Targi gier komputerowych Hall of Games to nowość na polskiej mapie eventów branżowych, to również najnowsza część oferty biznesowej naszej firmy. Hala Stulecia wraz z innymi partnerami – lokalnymi władzami i instytucjami, wiąże duże nadzieje z tymi targami. Hall of Games jest pierwszym krokiem Hali Stulecia w kierunku najprężniej rozwijającego się segmentu branży rozrywkowej.” komentuje Andrzej Baworowski, Prezes WP Hala Ludowa Sp. z o. o.

"Nie od dziś wiadomo, że Wrocław to jeden z najsilniejszych w Polsce ośrodków branż kreatywnych. To tu swoje siedziby mają znaczący producenci gier komputerowych, twórcy cyfrowych animacji czy efektów specjalnych. To także tu aktywnie działa klaster Creativro, zrzeszający polskich liderów tego dynamicznie rozwijającego się sektora. Należy również pamiętać, że Wrocław jako Europejska Stolica Kultury 2016, kładzie duży nacisk na rozwijanie współpracy między nauką, technologią i sztuką. Biorąc to pod uwagę, sądzimy, że Hall of Games wpisuje się w politykę miasta i z przyjemnością bierzemy udział w organizacji tego wydarzenia" - Ewa Kaucz, Wiceprezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej.

14-16.11.2014 r.

Kompleks Hali Stulecia

Wrocław

Wstęp: płatny

blog comments powered by Disqus
Wrocław będzie miał własne targi rozrywki - Hall of Games 2014!