PODPOWIEDZI:

TTeSports by Thermaltake Level 10 M [RECENZJA]

Level 10 M to wyjątkowa mysz od Tt eSPORTS by Thermaltake. Powstawała we współpracy z projektantami BMW, efektem czego jest ciekawy, acz kontrowersyjny kształt. Mysz posiada aluminiową podstawę, dwustopniową regulację, podświetlenie i potężny sensor. Zapraszamy na recenzję tego wyjątkowego gryzonia.

Mysz Thermaltake eSPORTS Level 10 M

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
 • Świetny sensor i parametry techniczne
 • Regulacja rozmiaru myszy
 • Intuicyjne oprogramowanie
 • Zaprojektowana wspólnie z inżynierami z BMW
WADY
 • Kształt może nie przypaść do gustu każdemu
 • Dość droga

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

TTeSports by Thermaltake Level 10 M to mysz dla prawdziwego gracza. Zaprojektowana przy udziale BMW Group DesignworksUSA posiada nietypowy kształt. Występuje w kilku wersjach kolorystycznych, wspierana jest przez potężne oprogramowanie a wyposażona w zaawansowany sensor laserowy i świetne podświetlenie.

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

Thermaltake przyzwyczaił nas do bogatego wyposażenia, które dołączane jest do każdego produktu. Są instrukcje, informacje, płyta ze sterownikami, naklejka, specjalny pokrowiec do myszki i klucz imbusowy.

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

Level 10 M jest zdecydowanie dużą myszką. Jest też dość ciężka, a to dzięki aluminiowej podstawie. Mnie masywność myszki bardzo przypadła do gustu. Myszka pokryta jest czarnym tworzywem, stawiającym lekki opór, dzięki temu chwyt jest pewny. Wielkość głównych klawiszy jest nieregularna, lewy jest większy od prawego.

Gamingowe gryzonie - ranking >>>

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

Na powierzchni myszki znajduje się kilka podświetlonych obszarów.Świeci prostokąt, umiejscowiony na lewym przycisku a także wyświetlacz wartości DPI, umieszczony na prawym.

Podświetlana jest także rolka. Nadmienić należy iż korzystanie z niej jest bardzo wygodne, zapewnia dużą precyzję.

Kolejnym elementem pulsującym światłem jest logo TT, ukryte pod specjalną wentylacją. Ma ona zapobiec poceniu się dłoni i faktycznie się sprawdza.

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

Po obu stronach myszki umieszczono po dwa czarne przyciski dodatkowe.Są w pełni konfigurowalne. Natomiast lewa strona doczekała się jeszcze jednego, srebrnego przycisku. Jest wielokierunkowy, naciskanie na boki zmienia wartości DPI. Wciśnięcie całego powoduje przełączenie jednego z 5 profili gamingowych.

Jakich myszek używają najlepsi gracze CS:GO? >>>

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

Proces konfiguracji odbywa się za pomocą oprogramowania Thermaltake.

Panel sterujący posiada wiele elementów graficznych, mimo wszystko jest prosty w obsłudze. DPI programowo możemy ustawić aż do wartości 8200, zadowoli to nawet najbardziej wymagających graczy. Myszka posiada 128 Kb wbudowanej pamięci, dzięki temu jest w stanie zapisać każde ustawienia.

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

Kluczyk imbusowy, dołączony do zestawu służy do regulacji myszki w dwóch płaszczyznach. Dzięki temu mysz możemy precyzyjnie dostosować do rozmiaru dłoni, rodzaju chwytu i ogólnych preferencji gracza.

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

Jak dokładnie odbywa się proces regulacji myszki TTeSports by Thermaltake Level 10 M zobaczyć możecie w materiale video, dołączonym do recenzji.

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

Jak każda myszka firmy Thermaltake, także Level 10 M posiada kabel zabezpieczony solidnym oplotem. Posiada też legendarny rzep, pozwalający uporządkować nadmiar kabla. Zakończony jest pozłacanym wtykiem USB, zapewniającym maksymalną prędkość komunikacji myszki z komputerem. Wtyk także wygląda nieszablonowo.

TTeSports by Thermaltake Level 10 M

Ciekawym posunięciem jest wyposażenie wtyku USB w zatyczkę, podobną do stosowanych w pendriveach. Wtyk ma także miejsce, na którym można go zawiesić. Są to szczegóły, ale to właśnie nimi rozpieszcza nas zawsze Thermaltake i to czyni ich produkty wyjątkowymi.

Baza myszek dla graczy >>>

TTeSports by Thermaltake Level 10 M 

Dane techniczne

 • Sensor laserowy
 • DPI maksymalne 8200
 • Częstotliwość próbkowania 1000 Hz
 • Wielkość pamięci 128 Kb
 • Liczba makr: 11
 • Ilość profili: 5
 • Podświetlenie w siedmiu kolorach
 • Dlugość kabla 1,8 M
 • Waga 185 G
 • Wymiary: 147 X 67.5 X 38.8 MM 

Podumowanie

Mysz TTeSports by Thermaltake Level 10 M to dobry sprzęt, rzekłbym nawet że bardzo dobry. Nieprzeciętny wygląd, doskonałe parametry techniczne i zastosowanie materiałów najwyższej jakości bez wątpienia przemawiają na jej korzyść. Granie przy pomocy Level 10 M jest niezwykle wygodne i precyzyjne. Mysz co prawda nie należy do najtańszych, ale biorąc pod uwagę wszystkie zalety uznać musimy iż cena nie jest wygórowana. Urządzenie wyjdzie bez szwanku z nawet najcięższych, wirtualnych bitew.

Rozpakowanie myszki TTeSports by Thermaltake Level 10 M na portalu Videotesty.pl

 

blog comments powered by Disqus
TTeSports by Thermaltake Level 10 M [RECENZJA]