PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki mikser z misą? |TOP 5|

Wystartowała wersja beta BoxOff Play

Wystartowała wersja beta BoxOff Play

Wystartowała wersja beta nowej platformy dla graczy - BoxOff Play. Projekt prowadzi firma Techland, wraz z partnerem Oxycom. Jest to pierwsza na naszym rynku oferta dedykowana graczom.

Nielimitowany dostęp do gier zapewnia nowa platforma dedykowana graczom - BoxOff Play. Wystartowała zamknięta beta tej usługi.

Uczestnicy którzy się zapisali do beta testów mogę już korzystać z dostępnych funkcji. Należy jednak aktywować pakiet w ciągu 48 godzin od uruchomienia serwisu.

Na osoby aktywnie biorące udział w beta testach czekają super nagrody - gry z oferty sklepu BoxOff Store.

Zapisy do beta testów nadal trwają!

W pełnej wersji ma być dostępnych ponad 100 tytułów.

BoxOff Play

» Sapphire R9 290 Tri X - test niereferencyjnej konstrukcji

„BoxOff Play to pierwszy na polskim rynku krok w kierunku sprostania nowym trendom w branżyemphasized text elektronicznej rozrywki dedykowanej platformie PC.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Docelowo chcemy zapewnić użytkownikom nielimitowany dostęp do szerokiego portfolio tytułów, tak gier AAA jak i gier Indie. BoxOff Play to nasza propozycja rozwiązania odwiecznego problemu graczy: jak grać w kilka gier, kiedy często trudno jest pozwolić sobie na kupno jednej. Gwarantować będziemy również dostęp do setek gier w dowolnym miejscu i czasie. Mamy nadzieję, że z czasem uda nam się przedstawić naszym klientom jeszcze lepsze i bardziej zaawansowane rozwiązanie technologiczne, dzięki zapleczu jakie proponuje nam firma OXYCOM. ” – dodaje Gawlikowski.

Czy dokładnie jest BoxOff Play? Dzięki technologii Cloudpaging gra trafia na komputer gotowa do gry, nie potrzeba każdego tytułu osobno pobierać i konfigurować, skraca to znacznie czas przeznaczony na przygotowanie gry, a tym samym wydłuża czas kiedy możemy cieszyć się zabawą.

Wybrane portfolia gier będą okresowo oferowane na zasadzie zasadzie optymalnej dla indywidualnego gracza pakietu gier.

„Współpraca OXYCOM z czołowym producentem gier na świecie, to potwierdzenie faktu, że chmura IT przestała być technologią zastrzeżoną dla korporacji, banków czy przedsiębiorstw. Dynamicznie wkracza w obszary takie jak życie codzienne i rozrywka, z coraz większą korzyścią dla zwykłego użytkownika.” – informuje Ireneusz Wróblewski, Prezes Zarządu OXYCOM. „Unikalna technologia stronicowania chmurowego – Cloudpaging®, wykorzystana przez nas wcześniej w zastosowaniach biznesowych, okazała się być doskonała dla celów dystrybucji cyfrowej rozrywki. Dostarczane w ten sposób gry pozwalają na ich szybkie uruchomienie - już od 20% pełnego rozmiaru instalacji. Wszystkie sprawdzone przez lata funkcjonalności systemu oraz doświadczenie w wirtualizacji i dostarczaniu oprogramowania zostały wykorzystane w celu zapewnienia pasjonatom gamingu najnowocześniejszego dostępu do gier.” – dodaje Wróblewski.

Wersji beta BoxOff Play jest dostępna są pod linkiem:

https://boxoffstore.pl/pl/play/

blog comments powered by Disqus
Wystartowała wersja beta BoxOff Play