PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Lecimy Na Merkurego - Najnowszy Smartfon od BlackBerry!

Lecimy Na Merkurego - Najnowszy Smartfon od BlackBerry!

Kanadyjczycy idą za ciosem i niebawem ukaże się kolejna słuchawka z logiem BlackBerry, ale i tym razem systemem zarządzającym urządzeniem będzie dobrze znany nam Android. Jak prezentuje się najnowszy model smartfonu prosto z kraju syropu klonowego? Zapraszam do lektury!

Po nieudanych próbach wskrzeszenia marki, inżynierowie od BlackBerry nie dają za wygraną i wciąż zapełniają rynek kolejnymi smartfonami o dość nietypowej konstrukcji. Mimo, że wielu klientów trzymało z kanadyjską marką przede wszystkim dla unikatowego systemu, ci postanowili "przesiąść" się na na OS od wujaszka Google'a, co wyszło im dosyć średnio. 

Kupisz monitor za ok 6 tys. złotych? Sprawdź czy to opłacalne!

bb devices

Chcesz kupić dobrego smartfona za niewielkie pieniądze? Co powiesz na tę ofertę?

Co prawda, BB kombinowało także z samym kształtem obudowy czy też umieszczeniem klawiatury fizycznej lub nie, ale finalnie testy te wyszły z marnym skutkiem. To co nas najpewniej obecnie czeka, to smartfon ponownie z fizyczna klawiaturą QWERTY w połączeniu z dotykowym ekranem. Czy to połączenie wyniesie twórców na wspomnianego Merkurego?

blackberry mercury front


Ekspresy do Kawy

To okaże się za jakiś czas, a tym czasem zerknijmy może na informacje jakie właśnie pojawiły się w sieci. Nowinki te odnoszą się generalnie samego wyglądu smartfonu, ale możemy także przytoczyć kilka słów odnośnie potencjalnej specyfikacji. Otóż, wg nieoficjalnych źródeł smartfon BlackBerry Mercury zostanie wyposażony w matrycę o powierzchni 4.5 - cala o rozdzielczości HD 720p w proporcjach 3:2. Ponadto, słuchawka zostanie wyposażona w procesor Snapdragon 625, Adreno 506, 3 GB RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci.

real photo of bb mercury

W kwestii zasilania, mamy tutaj do czynienia z akumulatorkiem o pojemności 3400 mAh. Jeżeli chodzi o aparaty, wówczas możemy liczyć na matrycę o rozdzielczości 18 mpix w przypadku obiektywu głównego oraz 8 mpix w przypadku obiektywu przeznaczonego do zdjęć typu "selfie". Być może "szału" nie ma, ale nie można powiedzieć, że wygląda do źle. Jednakże, to co dobrze prezentuje się "na papierze", może gorzej wypaść w rzeczywistości. Zapraszam Was do komentowania, odwiedzenia forum oraz kliknięcia łapki w górę! ;) 

blog comments powered by Disqus
Lecimy Na Merkurego - Najnowszy Smartfon od BlackBerry!