PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Telewizorów OLED do 10000 zł

Samsung BD-C6900 - pierwszy Blu-ray 3D

Samsung BD-C6900 - pierwszy Blu-ray 3D

Samsung poinformował o wprowadzeniu na rynek pierwszego na świecie odtwarzacza Blu-ray 3D. Amerykańska premiera rynkowa urządzenia miała miejsce w ubiegłym tygodniu, natomiast w Polsce nowy odtwarzacz będzie dostępny już w kwietniu br.

Samsung wprowadziła na rynek pierwszy na świecie odtwarzacz Blu-ray 3D - model Samsung BD-C6900 certyfikowany przez Stowarzyszenie Blu-ray Disc Association i nagrodzony tytułem Best of Innovations Awards podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas. To urządzenie stanowi symboliczny początek nowej ery domowej rozrywki Full HD 3D.

Samsung BD-C6900

Samsung BD-C6900 wszedł na rynek amerykański w ubiegłym tygodniu (czwartek, 11 marca), poprzedzając europejską premierę urządzenia. W Polsce, urządzenie trafi do sprzedaży już w kwietniu 2010 r.

Dzięki modelowi Samsung BD-C6900, fani domowej rozrywki mogą po raz pierwszy cieszyć się trójwymiarowymi filmami, wzbogaconymi o wielokanałowy dźwięk przestrzenny w jakości HD. Odtwarzacz jest w pełni kompatybilny nie tylko z najpopularniejszymi standardami Blu-ray 3D, ale także tradycyjnymi formatami Blu-ray i DVD, stanowiąc optymalne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników.

Samsung BD-C6900

Dodatkowo, dzięki wbudowanej karcie Wi-Fi, urządzenie pozwala na odtwarzanie filmów, muzyki czy zdjęć, znajdujących się na innych urządzeniach podłączonych do domowej sieci. Za pośrednictwem odtwarzacza, można także korzystać z usługi Internet@TV nawet, jeśli używamy telewizora innego producenta. Platforma Internet@TV zapewnia użytkownikom dostęp do szerokiego wachlarza treści multimedialnych, takich jak wideo, muzyka, portale społecznościowe czy wiadomości.

blog comments powered by Disqus
Samsung BD-C6900 - pierwszy Blu-ray 3D