PODPOWIEDZI:

Panasonic TH-65LFE7 - 65-calowy monitor z serii LFE

Panasonic TH-65LFE7 - 65-calowy monitor z serii LFE

Panasonic TH-65LFE7 to nowy na rynku 65-calowy monitor do zastosowań profesjonalnych, który wyróżnia się smukłą konstrukcją i bardzo dobrą jakością generowanego obrazu. Może być także podstawą do stworzenia ścian wizyjnych. Dowiedzcie się o nim więcej z naszego newsa.

Panasonic TH-65LFE7 to monitor do zastosowań profesjonalnych, który ma aż 65 cali. Mimo tak dużego ekranu, urządzenie pozostaje smukłe - ma ramkę o szerokości 10,8 mm i grubość wynosząca zaledwie 52 mm. Dzięki swej stylowej konstrukcji urządzenie sprawia wrażenie wtapiającego się w otoczenie.

Ranking monitorów

Plusem jest także bogaty zestaw złączy - w jego wyposażeniu znalazły się złącza wejścia-wyjścia (dwa porty HDMI oraz po jednym DVI-D oraz PC-IN) oraz złącza sygnałów sterowania (RS232C, LAN, IR IN/OUT). Są tu również wbudowane głośniki.

Panasonic TH-65LFE7

"Panasonic TH-65LFE7 stanowi uzupełnienie obecnych na rynku monitorów z linii LFE. Oferta, obejmująca modele 42- i 50-calowe została teraz poszerzona o urządzenie 65-calowe, umożliwiając tym samym dokonanie wyboru spośród szerszej gamy profesjonalnych produktów" – mówi Enrique Robledo, Marketing Manager w Panasonic.

Panasonic TH-65LFE7 2

Warto także wspomnieć, że Panasonic TH-65LFE7 oferuje funkcję wyświetlania obrazu w systemie wieloekranowym, zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym. Możemy za jego pomocą tworzyć ściany wizyjne o maksymalnej wielkości 5x5.

Cena nowego monitora Panasonic wynosi 11.600 zł netto.

blog comments powered by Disqus
Panasonic TH-65LFE7 - 65-calowy monitor z serii LFE