PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Samsung SMART NX3000 - kompaktowy aparat w stylu retro

Samsung SMART NX3000 - kompaktowy aparat w stylu retro

Samsung SMART NX3000 to najnowszy aparat fotograficzny z wielokrotnie nagradzanej linii kompaktowych aparatów fotograficznych z wymiennymi obiektywami marki Samsung. Model NX3000 odznacza się ciekawą stylistyką retro oraz wysoką jakością wykonywanych zdjęć.

Na początku warto przyjrzeć się głównej specyfikacji aparatu. Mamy tu między innymi matrycę APS-C CMOS o rozdzielczości 20,3 megapixeli, migawkę o czasie otwarcia 1/4000s i tryb zdjęć seryjnych 5 kl/s, który zapewni wykonywanie pięknych zdjęć w każdej chwili.

Samsung SMART NX3000

Samsung SMART NX3000 to także bardzo ciekawa stylistyka retro. Aparat ma niewielkie rozmiary i świetnie się prezentuje. W tym modelu tylko design jest retro, a funkcje jak najbardziej na czasie. Warto wspomnieć o trybie dla fanów zdjęć "selfie". Samsung NX3000 wyposażono w wygodny trzycalowy uchylny wyświetlacz z funkcją Wink Shot. Wystarczy otworzyć ekran, wykadrować swoją twarz na wyświetlaczu i mrugnąć, by zrobić swój autoportret.

Samsung NX3000 należy do grupy aparatów SMART. Co za tym idzie? Mamy tu np. najlepszą w branży funkcję Tag & Go, która pozwala bezproblemowo udostępniać obrazy za pomocą nowoczesnej łączności Wi-Fi i NFC, a dzięki funkcji Remote Viewfinder Pro aparat można obsługiwać zdalnie przez smartfon lub tablet.

Samsung SMART NX3000 2

Mamy do wyboru trzy wersje kolorystyczne aparatu - biel, czerń i brąz. W skład pakietu wchodzi również nowy kompaktowy obiektyw 16-50mm F3.5-5.6 Power Zoom ED OIS, czyli lekki i niewielki obiektyw, w którym korzystanie z zoomu i zachowanie wielu szczegółów w każdym ujęciu jest łatwe i wygodne.

blog comments powered by Disqus
Samsung SMART NX3000 - kompaktowy aparat w stylu retro