PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Samsung GALAXY Camera 2 wkracza na nasz rynek!

Samsung GALAXY Camera 2 wkracza na nasz rynek!

Samsung GALAXY Camera 2, czyli następca wielokrotnie nagradzanego modelu GALAXY Camera, właśnie wkracza na nasz rodzimy rynek. Urządzenie nie jest tylko zwykłym aparatem, gdyż posiada system Android i oferuje bardzo szerokie możliwości i wiele funkcji natychmiastowej edycji czy dzielenia się zdjęciami.

Aparat Samsung GALAXY Camera 2 tak jak jego starszy brat wyróżnia się systemem Android. Dzięki intuicyjnej, usprawnionej obsłudze można z łatwością korzystać z funkcji aparatu, koncentrując się na poszukiwaniu doskonałego kadru, a nie na analizie skomplikowanych ustawień. Plusem jest tu również pojemna bateria - 2000 mAh.

Samsung GALAXY Camera 2

Samsung GALAXY Camera 2 to także świetna specyfikacja, która przekłada się na wysoką jakość zdjęć i płynną pracę urządzenia. 16-megapikselowa matryca BSI CMOS generuje wyraziste, pełne szczegółów obrazy o nasyconych barwach. Mamy także 21-krotny zoom optyczny czy udoskonalony, czterordzeniowy procesor 1,6 GHz Quad-Core współpracujący z pamięcią RAM o pojemności aż 2 GB. Na nasze dane, oprócz wbudowanej pamięci, mamy 50 GB przestrzeni na wirtualnych dyskach przez dwa lata dzięki aplikacji Dropbox.

Nowy aparat Samsunga to także bardzo łatwe przesyłanie/udostępnianie zdjęć. Ma on bowiem wbudowane moduły Wi-Fi i NFC. Za szybką i bezproblemową komunikację aparatu ze smartfonem odpowiada funkcja Tag & Go. Pobudzająca kreatywność funkcja Remote Viewfinder (Zdalny wizjer) umożliwia sterowanie aparatem za pomocą smartfona. Są także przydatne funkcje Photo Beam czy Mobile Link.

Samsung GALAXY Camera 2 2

Obsługa urządzenia staje się niezwykle intuicyjna, prosta i wygodna dzięki interfejsowi systemu Android, a także wysokiej klasy wyświetlaczowi HD Super Clear Touch LCD o przekątnej 121,2 mm (4,8 cala). Jest tu również lekka, ergonomiczna i poręczna konstrukcja.

Za fotografowanie w niemal każdych warunkach odpowiada natomiast 28 trybów tematycznych Smart Mode. Ciekawy jest nowy tryb Smart Mode Selfie Alarm, który wykonuje serię pięciu zdjęć w wysokiej rozdzielczości, aby użytkownik mógł wybrać najlepsze z nich i natychmiast wrzucić np. na Facebooka.

Samsung GALAXY Camera 2 3

Sugerowana cena aparatu Samsung GALAXY Camera 2 - 1699 zł.

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY Camera 2 wkracza na nasz rynek!