PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2019 - Darksiders Genesis, MechWarrior, Halo

IFA 2017 - Sony Prezentuje Miniaturowy Aparat Fotograficzny!

IFA 2017 - Sony Prezentuje Miniaturowy Aparat Fotograficzny!

Japoński koncern Sony, właśnie zaprezentował coś naprawdę osobliwego! Jest to urządzenie, którego próżno szukać u konkurencji. Czym zachwyca Sony DSC-RX0? Zapraszam!

W dobie coraz popularniejszych urządzeń odpornych na różne przeciwności losu, inżynierowie Sony rozbudowali swoją gamę urządzeń o niewielkich rozmiarach aparat fotograficzny! Jak uświadamia nas potentat technologiczny z kraju kwitnącej wiśni, model ten został zaprojektowany by ułatwić twórcze fotografowanie i filmowanie bez jakichkolwiek ograniczeń

miniaturowy aparat od sony

Omawiany produkt waży 110 gramów, zaś jego wymiary to: 59x40,5x29,8 cm. We wnętrzu znajdziemy matrycę o rozdzielczości 15.3 mpix z przetwornikiem Exmor RSCMOS typu 1.0. Całość połączona jest procesorem obrazu BIONZ X z niewymiennym szerokokątnym obiektywem marki ZEISS, Tessar T*24 mm F4. 

miniaturowy aparat sony ifa 2017

Ciekawostką może być możliwość nagrywania ujęć w silnie zwolnionym tempie. Aparat jest wówczas w stanie rejestrować nawet 1000 klatek na sekundę. Wszystko to w niezwykle ostrej jak żyletka, rozdzielczości 4K! 

zaawansowany technologicznie aparat fotograficzny

Jak cenowo "stoi" ów gadżet od Sony? Nie powinno być dla Was zdziwieniem to, że cena przekroczy 3 tysiące złotych... tak, bo na tyle został wyceniony najnowszy miniaturowy aparat od Sony. Jak z dostępnością? Dystrybucja rozpocznie się w październiku. Macie jakieś pytania? Zapraszam Was serdecznie do komentowania i odwiedzania naszego forum dyskusyjnego!

blog comments powered by Disqus
IFA 2017 - Sony Prezentuje Miniaturowy Aparat Fotograficzny!