PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

IFA 2017 - Sony Prezentuje Miniaturowy Aparat Fotograficzny!

  • Dodano: 6 miesięcy, 2 tygodnie temu
  • Ocena: (2) (0)
IFA 2017 - Sony Prezentuje Miniaturowy Aparat Fotograficzny!

Japoński koncern Sony, właśnie zaprezentował coś naprawdę osobliwego! Jest to urządzenie, którego próżno szukać u konkurencji. Czym zachwyca Sony DSC-RX0? Zapraszam!

W dobie coraz popularniejszych urządzeń odpornych na różne przeciwności losu, inżynierowie Sony rozbudowali swoją gamę urządzeń o niewielkich rozmiarach aparat fotograficzny! Jak uświadamia nas potentat technologiczny z kraju kwitnącej wiśni, model ten został zaprojektowany by ułatwić twórcze fotografowanie i filmowanie bez jakichkolwiek ograniczeń

miniaturowy aparat od sony

Omawiany produkt waży 110 gramów, zaś jego wymiary to: 59x40,5x29,8 cm. We wnętrzu znajdziemy matrycę o rozdzielczości 15.3 mpix z przetwornikiem Exmor RSCMOS typu 1.0. Całość połączona jest procesorem obrazu BIONZ X z niewymiennym szerokokątnym obiektywem marki ZEISS, Tessar T*24 mm F4. 

miniaturowy aparat sony ifa 2017

Ciekawostką może być możliwość nagrywania ujęć w silnie zwolnionym tempie. Aparat jest wówczas w stanie rejestrować nawet 1000 klatek na sekundę. Wszystko to w niezwykle ostrej jak żyletka, rozdzielczości 4K! Propozycje Drukarek Atramentowych od Epsona


zaawansowany technologicznie aparat fotograficzny

Jak cenowo "stoi" ów gadżet od Sony? Nie powinno być dla Was zdziwieniem to, że cena przekroczy 3 tysiące złotych... tak, bo na tyle został wyceniony najnowszy miniaturowy aparat od Sony. Jak z dostępnością? Dystrybucja rozpocznie się w październiku. Macie jakieś pytania? Zapraszam Was serdecznie do komentowania i odwiedzania naszego forum dyskusyjnego!

blog comments powered by Disqus
IFA 2017 - Sony Prezentuje Miniaturowy Aparat Fotograficzny!