PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Forza Motorsport 7 - Posiadacze Xboksa One i Windows 10 Świętują!

Forza Motorsport 7 - Posiadacze Xboksa One i Windows 10 Świętują!

Kolejna wspaniała "ścigałka" ze stajni Microsoftu ukazała się światłu dziennemu! Posiadacze zarówno konsoli Xbox One jak i systemu Windows 10, mają nie małe powody do zadowolenia. Czy ów tytuł zostanie okrzyknięty niedoścignionym w tym gatunku gier? Niebawem się dowiemy!

Powszechnie lubiana i wielokrotnie nagradzana seria, wreszcie doczekała się kolejnej odsłony! Najnowsza FORZA z podtytułem "Motorsport" ukazała się tym razem nie tylko dla posiadaczy Xbox One. Ekipa Microsoftu uznała, że dobrym ruchem byłoby udostępnienie tytułu poczciwym "pecetowcom" z Windows 10 na pokładzie. Czy to rozsądny ruch? Zdania są dość podzielone, ale nie o tym dzisiaj mowa.

Najładniejsza Gra Wyścigowa 2017

Omawiany dzisiaj tytuł wchodzi w skład popularnego programu Xbox Play Anywhere. Co to nam daje? Otóż, jeśli zdobycie się na zakup FORZA Motorsport 7 na dowolną platformę, wasz tytuł będzie dostępny zarówno dla Xboksa One, jak i Windows 10. Wydawałoby się absurdalne, ale w ostatnich latach polityka ekipy Xbox i Windows uległy drastycznej zmianie, na której de facto skorzysta wielu z nas! 

Szukasz Nowej Konosli? Tutaj Mamy Pomocne Rankingi>>>

Kto Dogoni Microsoft

Co tu dużo mówić. Gra prezentuje się wprost obłędnie, a dowodem na to jest średnia ocen na Metacritic, która wynosi 9/10! Gra w wersji na konsoli Xbox One wyświetlana jest w natywnej rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę w połączeniu z technologią HDR. Należy jednak pamiętać, że tyczy się to tyko konsoli Xbox One X. Niepodważalnym pozytywem nowej odsłony jest ponad 700 aut licencjonowanych oraz dynamicznie zmieniająca się pogoda. 

Test Gry Forza Motorsport 7

Na koniec warto wspomnieć, iż gra dostępna jest w wersji Standard oraz Ultimate. Pierwsza opiewa jedynie w płytkę z grą, zaś w przypadku Ultimate Edition otrzymamy m.in.: dodatkowe auta, VIP-owskie członkostwo, metalowe opakowanie na grę oraz miesięczną przepustkę na wyjątkowe samochody. Nie pozostaje nic innego jak Wam serdecznie polecić grę i życzyć "szerokości"! Nie zapomnijcie jednak o pozostawieniu komentarza oraz rzucenia okiem na forum!

Jakie konsole są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu konsoli z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które konsole warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1PlayStation 4 Pro PlayStation 4 ProBest of the best!
2PlayStation 4 PlayStation 4 Sprawdź sam
3Xbox One S Xbox One S Ten ma niezłą cenę!
4Xbox One Xbox One Polecany model
5Nintendo Switch Nintendo Switch Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Najlepszych Konsol Do Gier

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Forza Motorsport 7 - Posiadacze Xboksa One i Windows 10 Świętują!