PODPOWIEDZI:

100 tysięcy dolarów dla najlepszej aplikacji dla Samsung Gear 2

100 tysięcy dolarów dla najlepszej aplikacji dla Samsung Gear 2

Samsung lubi dbać o swoich klientów i tworzyć raz na jakiś czas ciekawe promocje czy konkursy. Mamy kolejny i to z wielką nagrodą! Tym razem chodzi o stworzenie jak najciekawszej i jak najlepszej aplikacji na inteligentny zegarek Samsung Gear 2. Szczegóły znajdziecie w poniższym newsie.

Zegarek Gear 2 firmy Samsung, swoją premierę miał w lutym bieżącego roku. Samsung udostępnił także całkowicie za darmo programistom z całego świata zestaw narzędzi SDK (software development kit), za pomocą którego mogą oni opracowywać własne aplikacje na funkcjonujące w systemie Tizen urządzenie. Jest on do ściągnięcia tu.

Smart Watch od Samsunga czyli prezentacja Galaxy Gear

Rusza właśnie trzecia edycja międzynarodowego konkursu dla deweloperów aplikacji z serii Samsung Smart App Challenge. Łączna wartość nagród to aż 1,25 miliona dolarów, a główna nagroda opiewa na kwotę 100 tysięcy dolarów. Jest więc o co walczyć.

gear

Aplikacje można przesyłać do 17 lipca, a ogłoszenie uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu nastąpi 13 sierpnia. Drugi etap to okres od 15 sierpnia do 30 września i programiści będą mogli w tym czasie udoskonalić swoje aplikacje. Po tych dwóch etapach, wybranych zostanie 40 programistów, którzy otrzymają nagrody pieniężne. To jednak nie koniec wyróżnień. Aplikacje oceniać będą także internauci i to właśnie oni wybiorą laureata nagrody publiczności. W połowie listopada poznamy ostateczne wyniki konkursu.

Zainicjowanie konkursu jest częścią strategii Samsung mającej na celu przyspieszenie rozwoju ekosystemu aplikacji dla technologii ubieralnych, których najnowszym reprezentantem jest Gear 2. Zamierzamy kontynuować tę drogę udostępniając kolejne zestawy SDK dla deweloperów aplikacji – powiedział Won-Pyo Hong, Prezes Samsung Electronics Media Solution Center.

Warto dodać, że przejście już pierwszej rundy wiąże się z nagrodą wynoszącą 2 tysiące dolarów. Konkursowi Samsung Smart App Challenge będzie towarzyszył szereg wydarzeń takich jak Samsung Gear Hackathon oraz Developer Day. Pomogą one deweloperom aplikacji lepiej zrozumieć możliwości pakietu SDK dla Samsung Gear 2.

blog comments powered by Disqus
100 tysięcy dolarów dla najlepszej aplikacji dla Samsung Gear 2