PODPOWIEDZI:

ZOTAC GeForce GTX TITAN Z - potężna karta graficzna

ZOTAC GeForce GTX TITAN Z - potężna karta graficzna

Jeżeli poszukujecie ultra wydajnej karty graficznej, to zwróćcie uwagę na model ZOTAC GeForce GTX TITAN Z. Karta ta została wyposażona w dwa flagowe procesory graficzne NVIDIA GeForce GTX, które pozwalają uzyskać niesamowicie wysoką wydajność i poradzą sobie z rozdzielczością 4K.

ZOTAC GeForce GTX TITAN Z to nowa karta graficzna od firmy ZOTAC, która dedykowana jest najbardziej wymagającym graczom, poszukującym najwydajniejszych rozwiązań w swoim zestawie komputerowym.

ZOTAC GeForce GTX TITAN Z

Posiada ona dwa flagowe procesory graficzne NVIDIA GeForce GTX, które zapewniają najwyższą jakość obrazu oraz zdumiewającą wydajność nawet w rozdzielczości Ultra HD 4K. Flagowe procesory mają po 2880 rdzeni co daje w sumie 5 760 rdzeni. Są one sparowane z 6 GB pamięci wideo GDDR5 na GPU, łącznie 12GB, zapewniając płynną rozgrywkę.

Warto również wspomnieć o technologii NVIDIA Surround, która umożliwia swoim użytkownikom rozgrywkę nawet na trzech monitorach jednocześnie, zapewniając ogromne pola widzenia oraz niezrównane zanurzenie w każdej grze. Jest też technologia NVIDIA G-Sync, która gwarantuje z kolei wyjątkowo ostry i gładki obraz.

ZOTAC GeForce GTX TITAN Z 2

Specyfikacja urządzenia:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
ZOTAC GeForce GTX TITAN Z - potężna karta graficzna