PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test i recenzja Samsunga Galaxy Note 9 - Czy warto kupić w 2019?

Nowe, komfortowe odtwarzaczowe Blu-Ray od Panasonic

Nowe, komfortowe odtwarzaczowe Blu-Ray od Panasonic

Panasonic wprowadziła do sprzedaży w Polsce nowe modele odtwarzaczy DMP-BD85 oraz DMP-BD45. Nowe odtwarzacze charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, zapewniając jednocześnie najwyższa jakość obrazu i dźwięku oraz zaawansowane funkcje sieciowe.

Doskonałe odtwarzanie obrazu i dźwięku, jak również zaawansowane funkcje sieciowe są głównymi zaletami modelu Panasonic BD85. Został on wyposażony w moduł Wi-Fi, który zapewnia bezprzewodowy dostęp do VIERACAST. Opracowana przez firmę Panasonic aplikacja umożliwia dostęp do wybranych serwisów internetowych takich jak You Tube, Picassa czy Eurosport. DMP-BD-85 został również wyposażony w technologię DLNA, która zapewnia bezprzewodową integrację z domową siecią komputerową. Dzięki temu użytkownik może swobodnie odtwarzać np. materiały video wprost z twardego dysku swojego komputera z poziomu odbiornika telewizyjnego.

Panasonic DMP-BD85

Z kolei model Panasonic DMP-BD45 oferuje najważniejsze funkcje, które są potrzebne do rozkoszowania się filmami na nośnikach Blu-ray. Rewelacyjną jakość obrazu w jakości kinowej w odtwarzaczach Blu-Ray Panasonic zapewnia innowacyjny procesor obrazu PHL Reference Chroma Procesor Plus.. Ta opracowana w Panasonic Hollywood Laboratory technologia przetwarzania obrazów dostarcza czystych, tętniących życiem kolorów, które wiernie odwzorowują oryginalny film. Dodatkowo, model BD 85 wyposażono w technologię Adaptive Chroma Upsumpling, która zapewnia wierną reprodukcję kolorów nawet w najmniejszym detalu.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych dekoderów audio (Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio Essential), model DMP-BD85 zapewnia wyjątkowe doznania dźwiękowe okólnego systemu 7.1, które obecnie pozwalają osiągnąć nośniki Blu-ray. Z kolei podstawowy model DMP-BD45 zapewnia dekodowanie w systemie 5.1. Z kolei zaimplementowana technologia HDMI Jitter Purifier odpowiada za czystą reprodukcję niskich tonów. Wszystkie technologie, które zastosowano w nowych modelach odtwarzaczy Blu-ray firmy Panasonic pozwalają na wykorzystanie pełnego potencjału dźwięku, który zapisany jest na Blu-ray w kinowej jakości.

Panasonic DMP-BD45

Dostępna w modelu DMP-BD85 funkcja Viera Cast udostępnia użytkownikom możliwość szerokiej gamy serwisów internetowych, jak YuoTube, Picassa czy serwisy pogodowe. Funkcja BD-Live oferuje możliwość rozkoszowania się dodatkowymi materiałami, które dostępne są na nośnikach Blu-ray oraz dodatkowo skorzystania z rozrywki, którą niosą ze sobą gry internetowe.

Co więcej, model DMP-BD85 wyposażono w moduł DLNA ,który umożliwia odtwarzanie plików zgromadzonych na serwerze DLNA komputera osobistego lub nagrywarkach High Definition firmy Panasonic, które posiadają moduł DLNA.

Nowe modele będą dostępne w sugerowanych cenach detalicznych:

  • Panasonic DMP-BD45 – 799 PLN
  • Panasonic DMP-BD85 – 1499 PLN
blog comments powered by Disqus
Nowe, komfortowe odtwarzaczowe Blu-Ray od Panasonic