PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie kosiarki spalinowe do 1000 zł

Ponad milion LG GD510 sprzedanych w zaledwie 120 dni

Ponad milion LG GD510 sprzedanych w zaledwie 120 dni

LG w zaledwie 120 dni od premiery LG GD510 w Europie, sprzedała na całym świecie ponad milion egzemplarzy tego telefonu. Obecnie, ten powszechnie dostępny model jest jedną z najbardziej popularnych komórek LG.

LG GD510

LG GD510 to kompaktowy i intuicyjny telefon z ekranem dotykowym, który nie został obciążony zbędnymi funkcjami. Wyposażony w 3-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości WQVGA oraz obudowę o grubości 4,8 mm telefon LG GD510 cieszy się popularnością wśród klientów szukających kompaktowej konstrukcji, wyposażonej we wszystkie potrzebne funkcje. Dzięki dostępowi do serwisów społecznościowych z poziomu ekranu głównego, umożliwia użytkownikom aktualizację statusu w takich portalach, jak Facebook, MySpace i Twitter.

LG GD510

LG GD510 zyskał również uznanie Klientów za nowatorskie wykorzystanie pro-ekologicznych rozwiązań. Dzięki dodatkowemu panelowi słonecznemu telefon może być zasilany energią słoneczną. Dodatkowo za pomocą zainstalowanych w telefonie aplikacji Eco-tree i Eco-calculator użytkownicy mogą dowiedzieć się,
o ile zmniejszyli emisję CO2 dzięki korzystaniu z panela.

LG GD510

blog comments powered by Disqus
Ponad milion LG GD510 sprzedanych w zaledwie 120 dni