PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Historia ekspresów do kawy – Od prostych naczyń po nowoczesne maszyny

Nowa jakość w biznesie za sprawą drukarek Epson

Nowa jakość w biznesie za sprawą drukarek Epson

Epson B-310N i B-510DN to wysokowydajne drukarki biznesowe, które oferują niezawodny, szybki druk kolorowy i pozwalają obniżyć bieżące koszty użytkowania.

Firma Epson, znana z opracowywania najnowocześniejszych technologii druku, zaprezentowała dwa ekonomiczne modele z rodziny atramentowych drukarek biznesowych — Epson B-310N i B-510DN.

Nowe modele oferują druk kolorowy wysokiej jakości przy koszcie za stronę niższym nawet o 70 procent w porównaniu do przeciętnej kolorowej drukarki laserowej, co jest zasługą oddzielnych wkładów atramentowych o wysokiej pojemności. Epson B-510DN pozwala firmom drukować w kolorze przy takim samym koszcie za stronę, jak w przypadku monochromatycznej drukarki laserowej.

Epson B-510DN

Drukarki B-310N i B-510DN tworzą wydruki monochromatyczne i kolorowe z szybkością do 37 stron na minutę w jakości roboczej i do 19 stron na minutę w jakości biznesowej, a zatem stanowią niezawodne, szybkie rozwiązanie dla firm z dużymi potrzebami w zakresie druku.

W dwóch zasobnikach na papier, w które wyposażone są obie drukarki, mieści się 650 arkuszy, co oznacza rzadsze wymiany papieru, a zatem większą wydajność biznesową. Drukarki używają też wkładów atramentowych o dużej pojemności — B-310N może wydrukować do 3500 stron, a B-510DN do 7000 stron, co pozwala realizować duże zadania druku bez niepotrzebnych przestojów.

Oba modele używają atramentów Epson DURABrite Ultra, które gwarantują wysoką jakość druku na każdym papierze, a co więcej są odporne na wodę
i rozmazywanie.

blog comments powered by Disqus
Nowa jakość w biznesie za sprawą drukarek Epson