PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
MSI RTX 2080 Ti LIGHTING Z - Recenzja najdroższego RTXa

Nawigacja GPS Lark FreeBird 50.1 SE - w rekordowo niskiej cenie

Nawigacja GPS Lark FreeBird 50.1 SE - w rekordowo niskiej cenie

Tak dobrej ceny jeszcze nie było! Nawet na internetowych serwisach aukcyjnych. Urządzenie z ekranem dotykowym o przekątnej 5 cali, z szybkim procesorem 500 MHz i 64-kanałowym odbiornikiem GPS. Uzbrojone w aplikację nawigacyjną MapaMap Easy Special Edition – aktualną mapę Polski wzbogaconą o 4 miasta z budynkami 3D (Warszawa, Kraków, Poznań i Wrocław) - już niedługo do nabycia za 249 zł, w ramach specjalnej akcji z dziennikiem Fakt.

Już 10 czerwca startuje specjalna akcja dziennika Fakt, producenta nawigacji Lark Polska oraz sieci hipermarketów TESCO.

Lark FreeBird 50.1

Wszystko stanie się jasne 10 czerwca – wtedy na rynku pojawi się Fakt TV (dodatek telewizyjny do dziennika Fakt) z Kartą do zbierania kuponów. Wszyscy zainteresowani nabyciem nawigacji GPS - Lark FreeBird 50.1 SE z 5-calowym, dotykowym ekranem i aktualną mapą Polski MapaMap Easy Special Edition – posiadając kartę do głosowania – będą mogli zarezerwować dla siebie urządzenie. Odbywać się to będzie za pośrednictwem SMS wysyłanego na numer 71150 (koszt 1,22 zł z VAT). Rezerwacji należy dokonać w dniach 10-13 czerwca. Bardzo ważne będzie podanie właściwego kodu - z kodem pocztowym miasta zamieszkania lub pracy i jego nazwą – to dzięki temu nawigację GPS będzie można kupić w najbliższym hipermarkecie TESCO. Kolejny krok to już tylko wpisanie - na kartę do zbierania kuponów - informacji ze zwrotnego sms-a od organizatora i naklejanie kuponów z kolejnych wydań dziennika Fakt – w dniach 10-17 czerwca. Urządzenia nawigacyjne będzie można odebrać od 21 – 30 czerwca, wpłacając 249 zł we wskazanym hipermarkecie TESCO.

Zobacz gdzie kupisz najtaniej nawigację GPS

Lark FreeBird 50.1

blog comments powered by Disqus
Nawigacja GPS Lark FreeBird 50.1 SE - w rekordowo niskiej cenie