PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Destiny 2: Porzuceni – Najlepszy dodatek?

O co chodzi? Neymar z kamerą na twarzy

  • Dodano: 4 lata, 3 miesiące temu
  • Ocena: (0) (0)
O co chodzi? Neymar z kamerą na twarzy

Firma Panasonic rozpoczęła współpracę ze znanym piłkarzem FC Barcelony i reprezentacji Brazylii - Neymarem. Współpraca ta ma promować kamerę Panasonic HX-A500, która jest urządzeniem innowacyjnym. Jeżeli chcecie dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi, to przeczytajcie naszego newsa.

Wszystko opiera się o metodę działania kamery Panasonic HX-A500. Jest ona bowiem zakładana. Mimo tego i swych niewielkich gabarytów, urządzenie rejestruje obraz w bardzo wysokiej jakości - 4K/30p (25p). Neymar podjął wyzwanie Panasonic, które polegało na strzeleniu najtrudniejszego „gola” w swojej karierze, oczywiście z założoną kamerą HX-A500.

Najnowsze rankingi kamer cyfrowych

Co do samej kamery, jest to pierwsza na świecie zakładana kamera 4K/30p. Dzięki swej innowacyjności, odciąży nasze ręce i umożliwi bycie w samym centrum akcji. Urządzenie główne jest oddzielone od obiektywu, co oznacza, że można go zamontować na wysokości twarzy.

Neymar A500

Warto wspomnieć, że kamera ma nowy obiektyw, czujnik BSI i procesor Crystal Engine Pro+. Skutkuje to czystym obrazem bez zakłóceń.

Filmik zatytułowany „Neymar’s Eye”, w którym Neymar strzela ciekawego "gola" i nosi kamerę Panasonic HX-A500:

blog comments powered by Disqus
O co chodzi? Neymar z kamerą na twarzy
Autor: Łukasz