PODPOWIEDZI:

Baw się na Orange Warsaw Festival 2014 i... Wygraj Samsunga Galaxy S5!

Baw się na Orange Warsaw Festival 2014 i... Wygraj Samsunga Galaxy S5!

Orange Warsaw Festival 2014 to bez wątpienia wielkie wydarzenie muzyczne w naszym kraju. Warto jednak wspomnieć, że zagoszczą tam również najnowocześniejsze technologie. Jednym z partnerów tego wydarzenia jest bowiem Samsung. Nie zabraknie dzięki temu też atrakcyjnych nagród do wygrania.

Okres od 13 do 15 czerwca br. to dla fanów muzyki ważny czas. Jest to bowiem termin wielkiego muzycznego wydarzenia - Orange Warsaw Festival 2014.

Przez te parę dni, na Stadionie Narodowym w Warszawie wystąpi wielu znanych wykonawców i gwiazd światowego formatu. Będzie to więc świetna okazja to zobaczenia i usłyszenia swoich idoli oraz do znakomitej zabawy.

Za sprawą firmy Samsung, Orange Warsaw Festival 2014 to również obecność nowoczesnych technologii. Firma ta, została bowiem oficjalnym partnerem imprezy i przygotowała dla odwiedzających sporo atrakcji.

samsung

Na Stadionie Narodowym w Warszawie w trakcie trwania Orange Warsaw Festival 2014 będzie funkcjonować strefa Samsung. Co w niej na nas czeka? Całkiem sporo - będzie można zagrać na Game Padach i Samsung GALAXY S5, zrobić pamiątkowe zdjęcie, odpocząć na huśtawkach i pufach czy przetestować możliwości aplikacji S Health na sprzęcie sportowym. Będą również tablety, na których będziemy mogli posłuchać muzyki czy pograć w gry.

To jednak nie wszystko. Każdy kto odwiedzi strefę Samsung i weźmie udział w przygotowanych aktywnościach, otrzyma specjalne gadżety. Mało z tego, będą również liczne konkursy, a w nich do wygrania nowoczesny smartfon Samsung Galaxy S5. Warto więc zwrócić uwagę na strefę Samsung, bo być może z Orange Warsaw Festival 2014 wrócimy z nowym telefonem, i to jakim!

blog comments powered by Disqus
Baw się na Orange Warsaw Festival 2014 i... Wygraj Samsunga Galaxy S5!