PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2019 - F1 2019, Crash Team Racing Nitro-Fueled, Super Mario Maker 2

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina III rozeszła się jak świeże bułeczki!

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina III rozeszła się jak świeże bułeczki!

Padł swoisty rekord, kolekcjonerska edycja Wiedźmina III, na PC i PS4 wyprzedała się całkowicie w nieco ponad 24 godziny, a wersja na Xbox One niewiele później! Czy znalazłeś się wśród tych szczęśliwców? Jeśli nie to nadal możesz nabyć standardową edycję ze SteelBookiem.

Edycja kolekcjonerska Widźmina III rozeszła się w oka mgnieniu. Posiadacze PC i PS4 wykupili cały nakład w pierwszej kolejności, niedługo potem dołączyli właściciele Xbox One.

„Wiedźmin 3: Dziki Gon odniósł kolejny olbrzymi sukces jeszcze przed premierą i potwierdził swoją pozycję najbardziej oczekiwanej gry przyszłego roku. To jedno z najlepszych otwarć i prawdopodobnie najszybciej sprzedająca się edycja kolekcjonerska na polskim rynku! Seria gier „Wiedźmin” po raz kolejny udowodniła swój olbrzymi potencjał i podniosła poprzeczkę dla innych polskich gier” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający cdp.pl.

witcher

Sklep cdp.pl, mimo wyczerpania zapasów Edycji Kolekcjonerskiej, wciąż zbiera zamówienia na Edycję Standardową, z unikatowym SteelBookiem z wizerunkiem Geralta, i Edycję Cyfrową, dostępną tylko w cdp.pl. Jest też nadzieja dla osób, które nie zdążyły zamówić swojej kopii Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

„Zarówno sprzedaż edycji kolekcjonerskiej, jak i pozostałych edycji dostępnych w cdp.pl potwierdzają fenomen nadchodzącej gry studia CD PROJEKT RED. W związku z tak olbrzymim zainteresowaniem edycją kolekcjonerską, zaczynamy zbierać zapisy na listę rezerwową, na egzemplarze, które nie zostaną wykupione przed premierą gry w lutym 2015” – poinformował Dariusz Nazim, Dyrektor E-commerce w cdp.pl.

Uruchomiono także listę rezerwową na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 3: Dziki Gon.

blog comments powered by Disqus
Edycja kolekcjonerska Wiedźmina III rozeszła się jak świeże bułeczki!