PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Recenzja Spyro Reignited Trilogy – Fioletowy smoczek atakuje komputery!

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina III rozeszła się jak świeże bułeczki!

Edycja kolekcjonerska Wiedźmina III rozeszła się jak świeże bułeczki!

Padł swoisty rekord, kolekcjonerska edycja Wiedźmina III, na PC i PS4 wyprzedała się całkowicie w nieco ponad 24 godziny, a wersja na Xbox One niewiele później! Czy znalazłeś się wśród tych szczęśliwców? Jeśli nie to nadal możesz nabyć standardową edycję ze SteelBookiem.

Edycja kolekcjonerska Widźmina III rozeszła się w oka mgnieniu. Posiadacze PC i PS4 wykupili cały nakład w pierwszej kolejności, niedługo potem dołączyli właściciele Xbox One.

„Wiedźmin 3: Dziki Gon odniósł kolejny olbrzymi sukces jeszcze przed premierą i potwierdził swoją pozycję najbardziej oczekiwanej gry przyszłego roku. To jedno z najlepszych otwarć i prawdopodobnie najszybciej sprzedająca się edycja kolekcjonerska na polskim rynku! Seria gier „Wiedźmin” po raz kolejny udowodniła swój olbrzymi potencjał i podniosła poprzeczkę dla innych polskich gier” – powiedział Michał Gembicki, Dyrektor Zarządzający cdp.pl.

witcher

Sklep cdp.pl, mimo wyczerpania zapasów Edycji Kolekcjonerskiej, wciąż zbiera zamówienia na Edycję Standardową, z unikatowym SteelBookiem z wizerunkiem Geralta, i Edycję Cyfrową, dostępną tylko w cdp.pl. Jest też nadzieja dla osób, które nie zdążyły zamówić swojej kopii Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

„Zarówno sprzedaż edycji kolekcjonerskiej, jak i pozostałych edycji dostępnych w cdp.pl potwierdzają fenomen nadchodzącej gry studia CD PROJEKT RED. W związku z tak olbrzymim zainteresowaniem edycją kolekcjonerską, zaczynamy zbierać zapisy na listę rezerwową, na egzemplarze, które nie zostaną wykupione przed premierą gry w lutym 2015” – poinformował Dariusz Nazim, Dyrektor E-commerce w cdp.pl.

Uruchomiono także listę rezerwową na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 3: Dziki Gon.

blog comments powered by Disqus
Edycja kolekcjonerska Wiedźmina III rozeszła się jak świeże bułeczki!