PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
LG G7 ThinQ vs Xiaomi Mi Mix 2S

Lubisz Grać Wygodnie Siedząc na Kanapie? Oto Kontroler Idealny Dla Wygodnickich!

  • Dodano: 4 lata, 6 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Lubisz Grać Wygodnie Siedząc na Kanapie? Oto Kontroler Idealny Dla Wygodnickich!

Na trwających targach E3 Roccat zaprezentował swoje nowe urządzenie, łączące cechy bezprzewodowej klawiatury i podkładki pod mysz. Wszystko po to, aby wygodnie grać w gry siedząc na kanapie.

Rene Korte, założyciel firmy Roccat wypowiedział się o swoim pomyśle:

„Przeniesienie gier PC do salonu na TV zawsze wiązało się z pewnym poświęceniem, zwłaszcza jeśli bezprzewodowe peryferia nie były dostosowane dla graczy. W związku z tym chcieliśmy stworzyć nowe urządzenie, połączenie bezprzewodowej klawiatury oraz podkładki pod mysz – bez lagów, z materiałami klasy premium, o dużej wytrzymałości. Jesteśmy przekonani, że z ROCCAT Sova osiągnęliśmy nasz cel.”

roccat

Nowy produkt Roccata w dużej mierze będzie mógł być dostosowany do gracza.

„Gracze PC używają coraz większej liczby peryferiów, by w pełni wykorzystywać możliwości współczesnych tytułów i zyskiwać w nich przewagę. Skype, drugi ekran, aplikacje jak np. ROCCAT Power-Grid. Kiedy rozpoczęliśmy projektowanie Sova, wiedzieliśmy, że musi być to coś więcej, niż tylko standardowa bezprzewodowa klawiatura i podkładka pod mysz, którą położysz sobie na kolanach. Musi obsługiwać smartfony, ulubioną mysz gracza i wiele więcej. Pasjonaci technologii mogą sami stworzyć, a następnie wydrukować na drukarkach 3D gadżety czy peryferia i zintegrować je z Sova. Wspomniana modularność jest aż tak elastyczna. Sova musi być także regulowana, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że jeden rozmiar nie będzie odpowiadał wszystkim użytkownikom.” – twierdzi René

roccat

"Sova bez problemu łączy się ze smartfonem i innymi akcesoriami dla graczy, wytrzymała bateria zapewni długie godziny rozrywki. Urządzenie posiada specjalne oparcie na nogi i nadgarstki, tak aby było można grać komfortowo i długo. “Sova to z pewnością solidne urządzenie dla graczy. Budowanie zaczęliśmy od wysokiej klasy szczotkowanego aluminium. Chcemy, by użytkownicy czuli jakość i trwałość Sova.” – powiedział René “A jednocześnie mogli w komforcie oddać się ich pasji – grom komputerowym. Dzięki opiniom fanów cały czas ulepszamy Sova i jesteśmy pewni, że w momencie premiery będzie optymalnym urządzeniem, które znajdzie zastosowanie w każdym gamingowym domu.”

Urządzenie Roccat Sova zapowiada się na prawdziwą "kanapową rewolucję", termin premiery i cena nie są jeszcze znane.

blog comments powered by Disqus
Lubisz Grać Wygodnie Siedząc na Kanapie? Oto Kontroler Idealny Dla Wygodnickich!