PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Oto Akcesoria dla Graczy Dedykowane Grze The Sims 4

Oto Akcesoria dla Graczy Dedykowane Grze The Sims 4

Firma Steelseries stworzy zestaw peryferiów do gry The Sims 4. Dzięki temu fani tej świetnej serii będą mogli jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie rozgrywkę, korzystając z myszki, słuchawek i specjalnej podkładki pod mysz od Steelseries.

Steelseries tworzy akcesoria do gry The SIms 4! Ta informacja ucieszy fanów gry.

W nasze ulubione Simsy będziemy mogli pograć bardzo komfortowo, gdyż sprzęt Steelseriesa znany jest z wysokiej jakości.

Akcesoria posiadać będą zielony diamencik znany z gry, ale to nie tylko ozdoba! Kolor i pulsacja podświetlenia będą nam mówić o zachowaniach i nastrojach naszych simów!

„Seria The Sims ma jednych z najzagorzalszych fanów na świecie. Chcemy dać im coś, co jeszcze bardziej wciągnie ich w rozgrywkę.” – powiedział Rachel Franklin, VP oraz General Manager w The Sims Studio. „The Sims 4 obraca się wokół naszych nowych Simów i ich emocji. Wierzymy, że fani poczują się jeszcze bardziej związani z grą, kiedy peryferia będą odzwierciedlać nastrój Simów.”

the sims 4

the sims 4

„Współpraca z Electronic Arts, pozwoliła nam, jako pasjonatom tworzenia sprzętu dla graczy, przedstawić się społeczności fanów The Sims, która jest jedną z najbardziej rozentuzjazmowanych w branży gier.” – powiedział Tino Soelberg, CTO w SteelSeries.

the sims 4

the sims 4

» A4Tech Bloody V5 [TEST]

Słuchawki The Sims 4 Gaming Headset - kosztować mają jedynie ok. 160 zł. Podłączane poprzez USB, wyposażone w Plumbob w obu muszlach (wyświetla nastroje simów), białe słuchawki podłączane poprzez port USB.

the sims 4

Mysz The Sims 4 Gaming Mouse i podkładka QCK Mousepad - ceny 120/60 zł.

Podkładka zapewniająca gładki ślizg, oraz precyzyjna i wygodna biała myszka posiadająca Plumbob, zapewnią najwyższy komfort gry w nowe Simsy.

Peryferia pojawią się w sprzedaży jednocześnie z grą The Sims 4, tj. jesienią tego roku.

blog comments powered by Disqus
Oto Akcesoria dla Graczy Dedykowane Grze The Sims 4