PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Ładowanie w awaryjnych sytuacjach - nowe powerbanki Genius

Ładowanie w awaryjnych sytuacjach - nowe powerbanki Genius

Niejednokrotnie zdarza się, że nasze urządzenie mobilne wyładuje się w momencie, gdy bardzo go potrzebujemy. Warto zatem pomyśleć o urządzenia typu powerbank, które zapewni dodatkowe źródło energii. Genius wprowadził właśnie do swojej oferty trzy nowe modele, o których przeczytacie w naszym newsie.

Genius rozszerzył właśnie ofertę powerbanków o trzy nowe modele należące do serii ECO. Mowa konkretnie o ECO-u500 o pojemności 5200 mAh, ECO-u700 o pojemności 7800 mAh oraz ECO-u1000 o pojemności wynoszącej aż 10400 mAh. Każdy powinien więc znaleźć wśród nich model dla siebie.

Genius ECO-u1000

Czym wyróżniają się nowe powerbanki od Geniusa? Mamy tu np. wysokiej jakości ogniwa Samsung. Są również 2 porty USB, dostarczające prąd ładowania o łącznym natężeniu 3,1A. Możemy więc ładować dwa urządzenia jednocześnie. W takim przypadku, jeden port dostarcza prąd o natężeniu 2,1A, a drugi 1A. Czas ładowania naszego smartfona lub tabletu jest dużo krótszy niż w przypadku ładowania przez port USB w komputerze.

Genius Energy Mouse - RECENZJA

Możemy także podłączyć urządzenie zewnętrzne za pomocą zintegrowanego przewodu, z wtyczką micro-USB. Owy przewód na pewno nie zaginie ponieważ jest chowany wewnątrz powerbanku.

Genius_PowerBank_ECO-u500_u700_u1000

Ceny nowych modeli z serii ECO:

Genius ECO-u500 - 109 zł

Genius ECO-u700 - 139 zł

Genius ECO-u1000 - 159 zł

blog comments powered by Disqus
Ładowanie w awaryjnych sytuacjach - nowe powerbanki Genius
Autor: Łukasz