PODPOWIEDZI:

Etui z Klawiaturą - Użyteczne i Bezpieczne

Etui z Klawiaturą - Użyteczne i Bezpieczne

Etui na tablet kojarzone jest głównie z funkcją ochronną warto wspomnieć, że to akcesorium może wpłynąć na komfort pracy. Etui z klawiaturą to dobre rozwiązanie dla osób, którzy chcę pisać dłuższe teksty, nie rezygnując z mobilności, jaką daje tablet.

Tablet dla wielu jest zwykłą zabawką zabieraną najczęściej w podróż. To urządzenie pozwoli zabić nudę i w znaczącym stopniu umilić podróż. Lecz nie dla wszystkich etui z klawiaturą to dobre rozwiązanie. Dla tych osób otwierana klawiatura jest wręcz problematyczna, dlatego wygodniejszym rozwiązaniem jest etui Acer Portfolio Case. Głównym zadaniem jest ochrona tabletu i stabilne ustawienie. Etui wykonane jest ze skóry syntetycznej i jest bardzo łatwe w czyszczeniu. Na tyle znajduje się wycięcie na aparat dostosowane do dedykowanego modelu którym jest Acer Iconia A1-830. Etui dostaniemy w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej za 82 zł u wybranych dystrybutorów.

Acer_Portfolio_Case_white

Spora część posiadaczy używa tablet nie tylko do rozrywki lecz do pisania notatek czy też artykułów. Z Mojego doświadczenia wiem jak nie miłe jest pisanie czegokolwiek na tablecie w pozycji siedzącej. Dobrym rozwiązaniem może okazać się etui z klawiaturą np: Android Crunch BT Keyboard. To akcesorium wygodne jest zwłaszcza wtedy gdy chcemy wykorzystać w 100% mobilność jaką daje tablet. Przedstawiony model jest kompatybilny z tabletami Acer: Iconia A1-81x, A1-830, A3-A1x, B1-71x i B1-72x. Cena etui wraz z klawiaturą to 215 zł i jest dostępne na zamówienie.

Android_Crunch_BT_ Keyboard

Android_Crunch_BT_ Keyboard

Pęknięty ekran po upadku z wysokości jest dla wielu posiadaczy bardzo bolesny. Sytuacja ta może się nie powtórzyć jeśli uzbroimy się w etui. Dobrym rozwiązaniem jest Acer Liquid E3 Flip Case, dostosowany do modelu Liquid E3, dostępny jest w czarnej i złotej wersji kolorystycznej. Posiada okienko umożliwiające dotykową obsługę części ekranu bez konieczności otwierania górnej części etui. Etui Flip Case wkrótce dostępne będzie także w Polsce.

Acer_Liquid_E3_Flip_Case_Black

blog comments powered by Disqus
Etui z Klawiaturą - Użyteczne i Bezpieczne