PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 7 Smartfonów bezramkowych do 2000 zł

Szybki Internet i Tuner Telewizyjny Zawsze Przy Tobie

Szybki Internet i Tuner Telewizyjny Zawsze Przy Tobie

Ciągle podróżujesz? Jesteś studentem i często zmieniasz miejsce zamieszkania? Nie chcesz podpisywać długoterminowych umów z dostawcami telewizji i internetu? Firma Kazam przychodzi z odsieczą - zobacz ich nowe mobilne urządzenia.

Nie mając jeszcze swojego stałego miejsca zamieszkania, czy też bardzo często podróżując - nie musisz już podpisywać stałych umów z dostawcami telewizji czy internetu. Jeżeli zdecydujesz się na zakup jednego z nowych modeli smartfonów Kazam, będziesz mieć szybki internet lub telewizję zawsze przy sobie.

Smartfony KAZAM Thunder 345 LTE mają wbudowany modem LTE o szybkości transmisji do 150Mb/s. Gwarantuje to niezwłoczny dostęp do filmów, smartfon może też pełnić funkcję routera, albo udostępniać internetowy sygnał innym urządzeniom.

Kazam internet

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

Ponadto, na rynku pojawił się pierwszy smartfon umożliwiający oglądanie telewizji wszędzie tam, gdzie dostępny jest sygnał telewizyjny. Nie trzeba już płacić co miesiąc za kablówkę nieużywaną podczas naszej nieobecności. Smartfon KAZAM TV 4.5 doskonale pełni funkcję zewnętrznego tuneru DVB-T. Jakość sygnału zależy od ukształtowania terenu oraz odległości od nadajnika, a dla lepszego sygnału telefon został wyposażony w wysuwaną teleskopowo antenę. 4,5-calowy ekran o rozdzielczości 480x854 z matrycą IPS, dzięki szerokim kątom widzenia pozwala na oglądanie telewizji w grupie osób.

Kazam TV

» Zobacz Samsung Galaxy Tab S

blog comments powered by Disqus
Szybki Internet i Tuner Telewizyjny Zawsze Przy Tobie