PODPOWIEDZI:

Mega okazja na tani telefon! myPhone 3200 za jedyne 59 zł!

Mega okazja na tani telefon! myPhone 3200 za jedyne 59 zł!

Firma myPhone znana jest z budżetowych, ale całkiem dobrych telefonów komórkowych. Tym razem producent ten przeszedł sam siebie i za jedyne 59 zł oferuje telefon z kamerą, trybem Dual Sim czy modułem Bluetooth 3.0. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedźcie się więcej o tym tanim urządzeniu.

myPhone 3200 to przede wszystkim bardzo praktyczny telefon dla osób, które nie chcą zbędnych bajerów i wielu mało przydatnych funkcji. myPhone 3200 oferuje te najważniejsze, a do tego kosztuje zaledwie 59 zł!

myPhone 3200

Czas przyjrzeć się jego głównym cechom. Mamy tu między innymi kolorowy wyświetlacz 1,8”, klawiaturę, moduł Bluetooth 3.0, kamerę VGA czy narzędzia typu dyktafon, kalendarz, odtwarzacz plików audio, kalkulator czy latarka. Jest nawet slot na karty pamięci. Warto zwrócić także uwagę na wygląd urządzenia. Jest to bowiem smukły, lekki i ładnie wyglądający telefon komórkowy, dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

myPhone SMART - inny tani telefon z Biedronki

To nie koniec zalet telefonu myPhone 3200. Oferuje on bowiem bardzo przydatny tryb Dual Sim, czyli jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM. Jest też bateria o pojemności 800 mAh, która w praktyce oznacza do 20 godzin rozmów lub 10 dni bez ładowania w trybie czuwania.

myphone_3200_kolory

myPhone 3200 oferuje bardzo dużo jak na zaledwie 59 zł. Dostępny będzie od 20 czerwca w sieci sklepów Biedronka. W zestawie z nim, znajdować będzie się także karta startowa sieci TuBiedronka. Ilość modeli jest ograniczona, więc warto szybko zdecydować się na zakup.

Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

blog comments powered by Disqus
Mega okazja na tani telefon! myPhone 3200 za jedyne 59 zł!