PODPOWIEDZI:

Złoty powerbank na Dzień Kobiet?

Złoty powerbank na Dzień Kobiet?

Na rynek wchodzi nowa propozycja od niemieckiej firmy HAMA. Ich nowy power bank - Power Pack Premium Alu - to prawdziwy gigant energii. Na dodatek dostępny będzie w złotej i antracytowej kolorystyce. Co takiego oferuje?

Przede wszystkim łączy kompaktowe rozmiary z naprawdę pojemnymi ogniwami. Jego litowo-polimerowe wnętrzności są w stanie pomieścić 12000 mAh prądu, co pozwoli naładować przeciętny smartfon co najmniej trzykrotnie. Inną istotną rzeczą jest zastosowana w nim technologia Qualcomm Quick Charge 3.0, pozwalająca naładować nasz sprzęt szybciej.

Power Pack Hama Alu nadaje się do ładowania sprzętów

Szybkość i minimalizm w twojej kieszeni

I to nawet czterokrotnie szybciej. Zastosowany system szybkiego ładowania od Qualcomma jest o 38% szybszy od poprzednich wersji tej technologii. Co ważne, pomimo takiej mocy, ogniwa mobilnego banku energii są atestowane i spełniają wszelkie standardy bezpieczeństwa. Wszelki nadmiar ciepła podczas pracy, sprzęt odprowadzi poprzez aluminiową obudowę.

Co ciekawe, power bank wyposażony jest w ekran LED. Na nim zobaczymy poziom wydajności urządzenia, ustalając dzięki temu, ile mniej więcej możemy nim naładować. To bardzo przydatna funkcja.

Hama power bank, infografika

Dodatkowo Power Pack Premium Alu zawiera parę portów USB, dzięki którym naładujemy jednocześnie dwa urządzenia. Na przykład kamerę sportową i komórkę, którą nią sterujemy. Albo też jednocześnie naładujemy kindla i smartbanda. Możliwości jest wiele. Sam power bank napełnimy prądem za pomocą kabla micro USB lub USB typu C.

Maksymalna moc wyjściowa sprzętu wynosi 18W/3A. Sam kieszonkowy bank energii waży 230 g. Wymiarami także nie rozczarowuje - przy rozmiarach 74 mm x 13,5 mm x 117 mm powinien zmieścić się w każdej kieszeni. Dostępny będzie w sklepach w cenie 129 zł.

Nietypowy prezent na dzień kobiet?

Firma HAMA postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom współczesnej kobiety, łącząc premierę swojego nowego urządzenia z ich specjalnym dniem.

Jej przedstawiciele wybrali się w miasto, aby przepytać Wrocławianki i Wrocławian o to, w jaki sposób spędzają 8 marca ze swoimi połówkami. Oczywiście wspominając przy tym o nowym power banku i pytając o to, czego przepytywani oczekują od takiego urządzenia

Okazuje się, że lud potrzebuje pojemności, estetyki i łatwości obsługi. O tym, czy to wszystko spełnia nowy produkt HAMY przekonać się musicie już sami. Może kupując go drugiej połówce zamiast kwiatów?

blog comments powered by Disqus
Złoty powerbank na Dzień Kobiet?