PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Xiaomi Mi 10 i Samsung Galaxy S20 Ultra - bitwa flagowców

Kruger&Matz DRIVE 2 - elegancja, wydajność i przystępna cena w nowej odsłonie

Kruger&Matz DRIVE 2 - elegancja, wydajność i przystępna cena w nowej odsłonie

Kruger&Matz; DRIVE jest smartfonem, który do dziś jest bardzo popularny i ceniony za dobry stosunek ceny do jakości. Producent tego modelu postanowił go odświeżyć i wydać drugą generację w postaci smartfona Kruger&Matz; DRIVE 2. Przeczytajcie naszego newsa, by dowiedzieć się o nim więcej.

Kruger&Matz; DRIVE 2 jest następcą modelu Kruger&Matz; DRIVE i prezentuje nowe parametry w równie przystępnej cenie. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie tu dwóch baterii o różnej pojemności wraz z obudową, która do niej pasuje. Możemy więc zdecydować czy ważniejsza jest dla nas bardzo smukła konstrukcja czy wydajna bateria. Jedna bateria ma aż 4000 mAh, a druga 2000 mAh i gwarantuje ona dużo smuklejszą budowę smartfona.

Kruger&Matz; DRIVE 2 posiada 4,3-calowy ekran IPS, który został pokryty bardzo wytrzymałym i odpornym na zarysowania szkłem Dragontrail. Fani zdjęć typu "selfie" będą zadowoleni z przedniej kamery o rozdzielczości 1,3 mpix. Tylna kamera ma natomiast 5 mpix.

Kruger&Matz DRIVE 2

Względem starszego brata, DRIVE 2 ma zdecydowanie wydajniejsze podzespoły. Mamy tu bowiem czterordzeniowy procesor MSM8212 ARM Cortex A7 o taktowaniu 1,2 GHz. Jest także popularny system operacyjny Android 4.3, który najprawdopodobniej będzie można niedługo zaktualizować do najnowszej wersji.

DRIVE 2 pozostaje urządzeniem niezwykle eleganckim i przy baterii 2000 mAh, na pewno bardzo smukłym. Przydatny może się także okazać tryb DualSim, który pozwala na korzystanie z dwóch kart SIM jednocześnie. Telefon dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej.

Cena urządzenia - 549 zł

blog comments powered by Disqus
Kruger&Matz DRIVE 2 - elegancja, wydajność i przystępna cena w nowej odsłonie