PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Epson EH-TW5400 vs Optoma HD27e - Porównanie tanich projektorów

Dwa ostatnie mecze Mundialu na 100 calach, dzięki projektorowi Philips Screeneo

  • Dodano: 4 lata, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Dwa ostatnie mecze Mundialu na 100 calach, dzięki projektorowi Philips Screeneo

Jeżeli planujecie obejrzeć dwa ostatnie mecze Mundialu na naprawdę dużej powierzchni w jak najlepszej jakości, to zainteresujcie się zakupem projektora Philips Screeneo. Warto dodać, że jeszcze dwa dni trwa promocja, która gwarantuje zwrot aż 850 zł przy zakupie tego urządzenia.

Promocja obejmuje projektory Philips Screeneo HDP1590 i HDP1590TV. Trwa do 12 lipca, czyli mamy ostatnie dni, by dokonać zakupu i cieszyć się końcówką Mundialu na 100 calach, bo obraz o takiej przekątnej potrafią wyświetlić oba projektory.

Philips Screeneo 2

Co dostajemy w ramach promocji, która trwa jeszcze dwa dni? Zwrot pieniędzy i to całkiem znaczny, bo chodzi tu o sumę 850 zł. Trzeba jedynie zachować paragon i do dnia 19 lipca wypełnić formularz dostępny na tej stronie: www.philips.pl/screeneocashback. Po tym zabiegu możemy jedynie czekać na przelew z kwotą 850 zł. Warto zaznaczyć, że nie ma znaczenia czy projektor zakupimy w sklepie stacjonarnym czy internetowym.

Projektory Philips Screeneo należą do grupy Ultra-Short Throw (UST), czyli cechujących się wyświetlaniem obrazu o sporych przekątnych z niewielkiej odległości. Urządzenia mogą wyświetlić 50-calowy obraz już z 10 cm. Jeżeli interesuje nas obraz 100-calowy, to będą one go wyświetlały z 44 cm od ściany.

Philips Screeneo

Lampa projektorów została wykonana w technologii LED, dzięki czemu jej żywotność wynosi co najmniej 30 000 godzin. Rozdzielczość wyświetlanego obrazu to 1280x800 px. Jest również dynamiczny kontrast 10000:1.

To nie wszystkie zalety projektorów. Mamy tu także system głośników 2.1, obsługę technologii trójwymiarowej, system Android, bogate wyposażenie dodatkowe oraz tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T. Całkiem sporo jak na tak niewielkie urządzenia.

blog comments powered by Disqus
Dwa ostatnie mecze Mundialu na 100 calach, dzięki projektorowi Philips Screeneo
Autor: Łukasz