PODPOWIEDZI:

Sony VPL-GTZ1 - wysokiej jakości obraz z niewielkiej odległości

Sony VPL-GTZ1 - wysokiej jakości obraz z niewielkiej odległości

Sony VPL-GTZ1 to jeden z najnowszych projektorów firmy Sony, który wyróżnia się przede wszystkim znakomitą jakością generowanego obrazu i bardzo małą odległością, z której może on być wyświetlany. Dzięki temu, projektor ma szerokie zastosowanie w wielu branżach.

Sony VPL-GTZ1 to zaawansowany technologicznie projektor, który może znaleźć zastosowanie w muzeach, symulacjach konstrukcji, reklamie wizualnej, przemyśle naftowym i gazowym, symulacjach i szkoleniach, przedsiębiorstwach czy ścianach wideo.

Oferuje on świetną jakość generowanego obrazu dzięki połączeniu popularnej technologii 4K SXRD z laserowym źródłem światła o jasności 2000 lumenów.

Sony VPL-GTZ1 2

Kolejną wielką zaletą urządzenia jest fakt, że projektor potrafi wyświetlać obraz o przekątnej od 1,7 m do 4 m (66–160 cali) na dowolnej białej powierzchni przy projekcji z odległości od 0 do 188 mm od ekranu (0 - 7cali). Daje to nam nowe możliwości podczas wszelakich prezentacji. Możemy dzięki temu stanąć bliżej i pokazać każdy szczegół naszej prezentacji bez zasłaniania jej fragmentów.

Plusem projektora Sony VPL-GTZ1 jest też to, że możemy go ustawić na podłodze czy zawiesić pod sufitem. Sprzęt ten ma cichy wentylator, który nie powinien nikogo drażnić czy rozpraszać podczas prezentacji.

Sony VPL-GTZ1

Sony VPL-GTZ1 nie wymaga konserwacji ani wymiany lampy przez 20 000 godzin pracy, dzięki czemu zaoszczędzimy sporo czasu i pieniędzy.

Projektor pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie bieżącego roku.

blog comments powered by Disqus
Sony VPL-GTZ1 - wysokiej jakości obraz z niewielkiej odległości