PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Sony VPL-HW40ES - projektor idealny do kina domowego

Sony VPL-HW40ES - projektor idealny do kina domowego

Sony VPL-HW40ES to nowy projektor Full HD 3D, który idealnie nada się do nowoczesnego kina domowego, zapewniając obraz świetnej jakości i wiele innych zalet, o których przeczytacie w naszym newsie.

Jeżeli w Waszym kinie domowym brakuje wysokiej klasy projektora, to powinniście zwrócić uwagę na model Sony VPL-HW40ES, który dostarcza wrażeń wizualnych godnych prawdziwego kina. Gwarantuje bogatą kolorystykę obrazu, wysoki poziom kontrastu i dużą ilość szczegółów.

Doskonałe wrażenia wizualne to głównie zasługa paneli SXRD, na których został tu oparty system projekcyjny. Jest tu też sporo nowoczesnych technologii. Technologia Reality Creation polega na przywracaniu bogatej kolorystyki i szczegółów w wyglądzie faktur, które zanikają przy kodowaniu obrazu nagrywanego na płytę. Skutkuje to bardzo ostrym obrazem. Contrast Enhancer stale analizuje obraz i w czasie rzeczywistym optymalizuje zakres dynamiczny, a Motionflow zwiększa płynność ruchu na ekranie.

Sony VPL-HW40ES 2

System optyczny projektora został odpowiednio udoskonalony. Wykorzystano tu bowiem mocną lampę o natężeniu 1700 lumenów, która zapewnia wyrazisty obraz i żywą kolorystykę nawet przy projekcji w dobrze oświetlonym pomieszczeniu.

Ranking projektorów

Warto też wspomnieć, że model VPL-HW40ES świetnie poradzi sobie z obrazem 3D. Projektor VPL-HW40ES jest wyposażony w nadajnik 3D na podczerwień i automatycznie rozpoznaje materiały 2D i 3D. Użytkownik ma ponadto do dyspozycji różne tryby wyświetlania obrazu.

Sony VPL-HW40ES

Instalacja urządzenia to szerokie pole manewru. Nie ma więc przeszkód, by urządzenie było zamontowane pod sufitem lub przesunięte w bok względem osi ekranu. Jest także wydajny wentylator chłodzący, który jednocześnie jest bardzo cichy - 21 dB.

Sprzedaż projektora Sony VPL-HW40ES, oferowanego w wersji czarnej i białej, rozpocznie się już w tym miesiącu.

blog comments powered by Disqus
Sony VPL-HW40ES - projektor idealny do kina domowego