PODPOWIEDZI:

Genius GX-Gaming GB-1581 - niekonwencjonalny plecak dla miłośników elektroniki

Genius GX-Gaming GB-1581 - niekonwencjonalny plecak dla miłośników elektroniki

Wakacje to okres, w którym na ogół odrywamy się od komputera czy gier i wybieramy na łono natury. Niektóre osoby nie mogą jednak na dłużej rozstać się ze swoim notebookiem. Znakomitą propozycją dla nich będzie plecak Genius GX-Gaming GB-1581, który pozwoli na zabranie ze sobą laptopa wraz z myszką, a nawet klawiaturą.

Co zrobić, gdy jesteśmy poza domem, a mamy akurat chwilę na zagranie w ulubioną grę czy posurfowanie po internecie? Można zabrać ze sobą notebooka wraz z myszką i klawiaturą! Wydaje się to być niemożliwe lub kłopotliwe? Na pewno nie z nowym na rynku plecakiem Genius GX-Gaming GB-1581.

Genius GX-Gaming GB-1581

W plecaku Genius GX-Gaming GB-1581 spokojnie zmieścimy laptopa z maksymalną przekątną ekranu wynoszącą 15,6 cala. To jednak nie wszystko. Wyściełana kieszeń wewnętrzna jest wystarczająco obszerna, by zmieścić również klawiaturę do gier i zestaw słuchawkowy.

BenQ SP2 - uwiecznij swoje ekstremalne wyczyny dzięki nowej kamerze sportowej

A co np. z myszką? Spokojnie, na nią też znajdzie się miejsce w omawianym plecaku. Są tu bowiem przednie kieszenie, gdzie bez problemu ją umieścimy. Zmieszczą się tam nawet przenośne głośniki.

Genius GX-Gaming GB-1581 3

Genius GX-Gaming GB-1581 ma wymiary wynoszące dokładnie 34×47×20cm. Możemy go nabyć w dwóch kolorach - czarnym, bądź też srebrnym.

Plecak jest bardzo wygodny i komfortowy w noszeniu, ponieważ posiada na tyle, oddychającą siatkę oraz przepuszczające powietrze kanały. Oczywiście głównym zadaniem plecaka jest zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa naszemu notebookowi i pozostałym sprzętom i trzeba przyznać, że wywiązuje się on z tego bardzo dobrze.

Genius GX-Gaming GB-1581 2

Okres gwarancyjny produktu wynosi 24 miesiące, a cena to 129 zł.

blog comments powered by Disqus
Genius GX-Gaming GB-1581 - niekonwencjonalny plecak dla miłośników elektroniki