PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon z pojemną baterią?

Overmax VERTIS ETSO - Tani i Multimedialny Smartfon

Overmax VERTIS ETSO - Tani i Multimedialny Smartfon

Overmax VERTIS ETSO to 5,5-calowy smartfon, który cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości, trybem Dual Sim czy całkiem wydajnymi podzespołami. Również rozdzielczość zastosowana w tym modelu nie zawodzi. W naszym newsie znajdziecie więcej informacji o nowym telefonie od firmy Overmax.

Overmax VERTIS ETSO to smartfon, który wyróżnia się przede wszystkim wysoką multimedialnością. Dzięki swojej wydajności bez problemu obsłuży płynnie większość Androidowych gier. Wykonamy za pomocą niego także zdjęcia dobrej jakości lub nagramy film. W wolnych chwilach możemy także na nim posłuchać ulubionej muzyki czy skorzystać z internetu - smartfon posiada modem 3G.

To nie koniec zalet. Na telefonie Overmax VERTIS ETSO możemy skorzystać z darmowego internetu AERO2. Urządzenie obsługuje bowiem tryb Dual Sim, który jak nie do internetu AERO2, to przyda się w rozdzielaniu spraw zawodowych z prywatnymi i jednoczesnego korzystania z dwóch numerów.

Overmax VERTIS ETSO 2

Co do specyfikacji, to jest ona bardzo dobra, patrząc na cenę. Mamy tu 5,5-calowy ekran qHD IPS 2 960 x 540 px, układ graficzny Mali 400 MP, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci na nasze dane czy system operacyjny Android 4.2.

Smartfon Overmax VERTIS ETSO oferuje całkiem sporo jak na swoją niską cenę, która wynosi w sieci salonów X-Kom 499 zł, a w zestawie znajdziemy także słuchawki oraz stylowe etui.

Dokładna specyfikacja:

specyfikacja

blog comments powered by Disqus
Overmax VERTIS ETSO - Tani i Multimedialny Smartfon