PODPOWIEDZI:

KAZAM TV 4.5 - Smartfon Z Telewizją Cyfrową

KAZAM TV 4.5 - Smartfon Z Telewizją Cyfrową

Firma KAZAM już od dłuższego czasu sukcesywnie powiększa ofertę swoich smartfonów, ale tym razem poszła o krok dalej. Na rynek wchodzi bowiem funkcjonalny model KAZAM TV 4.5, który zaoferuje nam nawet cyfrową telewizję! Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się więcej o tym ciekawym urządzeniu.

KAZAM TV 4.5 to nowoczesny smartfon z 4,5-calowy ekranem IPS (480x854 px), który cechuje się żywymi kolorami i zadowalającą ostrością. Smartfon wyróżnia się jednak przede wszystkim inną cechą. Jest to bowiem pierwszy w Europie telefon komórkowy z wbudowanym tunerem DVB-T pozwalającym na oglądanie telewizji cyfrowej.

KAZAM TV 4.5 2

Możemy nawet oglądać dany kanał telewizyjny w rozdzielczości HD oraz korzystać z EPG. Takie rozwiązanie jest idealne dla osób, które nie chcą rozstawać się na dłużej z telewizją oraz ulubionymi programami. Można oglądać bez przeszkód w miejscach, gdzie dostępny jest sygnał telewizyjny, czyli praktycznie na terenie całego kraju. Sama jakość obrazu uzależniona jest od ukształtowania terenu czy nadajników, ale wszystko ułatwia wbudowana antena, która smartfon posiada. Bateria urządzenia ma 1800 mAh pojemności i pozwoli na trzygodzinne oglądanie telewizji bez konieczności ładowania telefonu. Jeżeli trzy godziny to za mało, zawsze możemy wyposażyć się w power bank.

KAZAM TV 4.5

KAZAM TV 4.5 to ma także wydajny, czterordzeniowy procesor 1.3 GHz, 5 Mpx aparat główny z auto-fokusem, bardzo przydatny tryb Dual Sim czy wysoka funkcjonalność.

Mimo swoich szerokich możliwości, KAZAM TV 4.5 jest urządzeniem smukłym oraz lekkim, a przede wszystkim tanim. Trzeba za niego zapłacić 599 PLN. Mamy do wyboru dwie wersje kolorystyczne - czarną lub białą.

blog comments powered by Disqus
KAZAM TV 4.5 - Smartfon Z Telewizją Cyfrową