PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Energooszczędnych pralek z klasą energetyczną A+++

Gratka Dla Fanów Serii Need For Speed na Samsung Smart TV

Gratka Dla Fanów Serii Need For Speed na Samsung Smart TV

Jeżeli posiadacie nowoczesny telewizor Samsunga z platformą Smart TV i jesteście fanami gier wyścigowych, a w szczególności serii Need For Speed, to mamy dla Was znakomitą informację. Ta kultowa gra pojawiła się wśród aplikacji dostępnych na Smart TV i to zupełnie za darmo! Szczegóły znajdziecie w poniższym newsie.

W obecnych czasach nie trzeba mieć konsoli czy komputera, by pograć w dobre gry. Wystarczy bowiem sam telewizor, a dokładniej telewizor firmy Samsung z dostępem do platformy Smart TV.

Korzystając ze Smart TV znajdziemy wiele ciekawych aplikacji i gier, które są zazwyczaj za darmo do ściągnięcia. Cóż więc nam więcej trzeba, jeżeli raz na jakiś czas chcemy pograć w gry, a nie koniecznie stać nas na drogą konsolę?

Need for Speed Most Wanted

Warto dodać, że gry dostępne na Samsung Smart TV są ładne graficznie i rozbudowane. Świetnym przykładem jest tu gra Need for Speed Most Wanted, która pojawi się w ofercie Samsung Apps już na przełomie lipca i sierpnia. Jest to jedna z części uznanej na świecie serii gier wyścigowych Need for Speed, posiadającej miliony wiernych fanów.

Gra stawia na dynamiczne wyścigi uliczne. Mamy tu sporo tras oraz superszybkie samochody jak np. SRT Viper GTS, Porsche 911 Carrera S czy Hummer H1 Alpha. Od dnia swojej premiery Need for Speed Most Wanted dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV będzie dostępny do pobrania za darmo aż przez 4 miesiące.

Need for Speed Most Wanted 2

Grę mogą ściągnąć osoby posiadające telewizor z serii Samsung Smart TV z 2013 (seria F modele z serii 7 i wyższe) oraz 2014 roku (seria H modele z serii 6 i wyższe). Warto dodać, że oferta Samsung Apps będzie sukcesywnie powiększana o kolejne rozbudowane gry, które umilą nam wolny czas bez dodatkowych opłat czy sprzętu. Wszystko to na dużych ekranach z wysokimi rozdzielczościami.

Zobaczcie zresztą sami jak będzie wyglądać gra Need for Speed Most Wanted na Samsung Smart TV:

blog comments powered by Disqus
Gratka Dla Fanów Serii Need For Speed na Samsung Smart TV