PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki telefon do 2500 złotych?

Wiadomo Kiedy Pojawi się Nougat na Siódmej Galaktyce Samsunga!

Wiadomo Kiedy Pojawi się Nougat na Siódmej Galaktyce Samsunga!

Właśnie pojawiła się oficjalna notka prasowa od jednego z oddziałów Samsunga! Z informacji tej wynika, iż w niedługim czasie możemy śmiało spodziewać się pojawienia się upragnionej od dłuższego czasu aktualizacji Androida do wersji 7.0 Nougat! Zainteresowani? Zapraszam do lektury!

Na ten moment czeka wielu użytkowników siódmej galaktykiSamsunga. Smartfon miał swoją premierę już szmat czasu, a pomimo tego nie otrzymał obiecanego wcześniej systemu Android 7.0 Nougat. Jak wynika z oficjalnej informacji przedstawionej przez pracownika Samsunga z oddziału firmy w Turcji... niebawem nadejdzie ten dzień!

android nougat

Zatem, jeśli wierzyć tej informacji, posiadacze Samsunga Galaxy S7 Edge powinni spodziewać się stosownego komunikatu już w najbliższy wtorek, czyli 17 - ego stycznia! Turecki przedstawiciel Samsunga zapewnia, że właśnie tego dnia odbędzie się premiera wspomnianego systemu od wujaszka Google'a. Pytanie brzmi, czy reszta Europy się załapie, a w tym my?

galaxy s7

Polujesz na wypasionego iPhone'a? Koniecznie zerknij na tę ofertę!

Wszystko na to wskazuje, a dla sprecyzowania powiem, że owa aktualizacja kierowana jest na urządzenia, które cechują się nazwą kodową "G935F". Czyżby takie były oznaczenia SGS 7 Edge w Europie? Reasumując, właściciele tych smartfonów mogą już rozpocząć świętowanie, ale... może nie tak szybko...

galaxy s7 edge

Dlaczego? Fakt, właściciele tego modelu wreszcie doczekają się zapowiadanej aktualizacji, tylko jest małe "ale". Otóż, Android 7.0 Nougatnie jest już zbyt świeży, gdyż na horyzoncie pojawia się już wersja 7.1.1, którą już zapowiedział wujaszek Google. To kolejny i dobitny przykład tego, z jak dużą opieszałością aktualizują swoje urządzenia znani producenci smartfonów i tabletów. Pomyśleć, że nawet w przypadku flagowców sprawy mają się równie kiepsko. Czas na zmianę marki? Na to musicie odpowiedzieć sobie sami, a tymczasem zapraszam do komentowania, rzucenia okiem na forum i pozostawienie łapki w górze! ;)

blog comments powered by Disqus
Wiadomo Kiedy Pojawi się Nougat na Siódmej Galaktyce Samsunga!