PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
5 Powodów, dla których warto kupić smartband

ART FM-04A, Czyli Ulubiona Muzyka Zawsze W Twoim Samochodzie

ART FM-04A, Czyli Ulubiona Muzyka Zawsze W Twoim Samochodzie

Jeżeli na wakacje pożyczyliście samochód, ale podczas jazdy nim pragniecie słuchać ulubionych utworów muzycznych, to powinniście się zainteresować niedrogim transmiterem ART FM-04A. Bezprzewodowo przesyła on muzykę do radia samochodowego bez zakłóceń czy skomplikowanej obsługi.

ART FM-04A to niewielki, ale bardzo funkcjonalny i przydatny transmiter od firmy ART. Obsługuje on muzykę w najpopularniejszych formatach muzycznych: MP3/WMA. Przesyła ją do dowolnego radia samochodowego. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Wystarczy skopiować muzykę na kartę pamięci lub pendrive’a i ustawić częstotliwość, która regulowana jest w zakresie od 87,6 MHz do 107,9 MHz. Po tym prostym zabiegu, transmiter bezprzewodowo prześle pliki do radia samochodowego.

ART AP-60 - Doskonałej jakości słuchawki multimedialne na twoją kieszeń!

Warto dodać, że urządzenie wyposażono w ekran LCD o przekątnej 1,4 cala, który pokazuje najważniejsze informacje o odtwarzanym utworze. Rozmieszczenie przycisków jest tu bardzo ergonomiczne, a zapewniają one szybkie przełączanie pomiędzy danymi utworami, włączanie i wyłączanie muzyki czy wybór częstotliwości.

ART FM-04A

Kolejnym plusem jest fakt, że ART FM-04A nie potrzebuje baterii, ponieważ zasilany jest z gniazda zapalniczki samochodowej. Możemy go także ułożyć w komfortowy sposób, by cały czas wyraźnie widzieć jego ekran.

W zestawie znajdziemy przewód audio umożliwiający podłączenie transmitera do smartfona lub iPoda. Jest także pilot, dzięki któremu możemy sterować transmiterem nawet z tylnego siedzenia.

ART FM-04A kosztuje zaledwie 49 zł, a jego gwarancja obejmuje okres 2 lat.

blog comments powered by Disqus
ART FM-04A, Czyli Ulubiona Muzyka Zawsze W Twoim Samochodzie