PODPOWIEDZI:

Genius DVR-FHD568 - Sprawiedliwość Na Drodzę Musi Być

Genius DVR-FHD568 - Sprawiedliwość Na Drodzę Musi Być

Niestety, każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wielu stłuczek czy poważniejszych tragedii. Warto zatem wyposażyć się w funkcjonalny rejestrator samochodowy, który nagra i zapiszę naszą jazdę i ewentualnie rozwiąże drogowe spory. Firma Genius wprowadziła właśnie model Genius DVR-FHD568, który będzie idealny do naszych samochodów.

Najważniejszą cechą każdego rejestratora samochodowego jest jakość nagrywanego obrazu. Genius DVR-FHD568 pod tym względem na pewno nie zawodzi. Nagrywa on bowiem w rozdzielczości 1920x1080 px, przy 30 klatkach na sekundę lub w rozdzielczości 1280x720 px, przy 60 klatkach na sekundę.

Genius DVR-FHD568 02

Nasz nagrany materiał możemy w szybki sposób odtworzyć na 2,4-calowy ekranie LCD. Warto również wspomnieć o kącie widzenia, który wynosi w tym modelu 140 stopni i zapewni szerokie pole nagrywania. Za jakość nagrań w nocy, odpowiada natomiast solidny obiektyw F2.4.

Nowy rejestrator jest także smukły i niewielki - nie zajmie sporo miejsca w naszym samochodzie. Genius DVR-FHD568 zapisuje filmy (format AVI) na kartach microSD (max 32 GB). Pliki możemy także przesłać na nasz komputer - za pomocą czytnika kart pamięci lub kabla USB.

Genius DVR-FHD568

Rejestrator uruchamia się wraz przy rozruchu auta, gdyż zasilany jest z gniazda zapalniczki. Oprócz samego urządzenia, w zestawie znajduje się ładowarka samochodowa, uchwyt mocowania do szyby, przewód USB i instrukcja w języku polskim.

Genius DVR-FHD568 kosztuje 319 zł, a jego gwarancja obejmuje okres 2 lat.

blog comments powered by Disqus
Genius DVR-FHD568 - Sprawiedliwość Na Drodzę Musi Być