PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Najprecyzyjniejsze myjki do okien |TOP 10|

Cowon iAudio E2 – konkurent dla iPoda Shuffle

Cowon iAudio E2 – konkurent dla iPoda Shuffle

Mały, z kosmicznym wyglądem, w szerokiej gamie barwnej, z wiodącym motywem kwadratu i okręgu – taki jest iAudio E2, najnowszy odtwarzacz MP3 firmy Cowon. Źródłem dźwięków dla tego urządzenia mogą być nie tylko pliki MP3, ale także w formatach WMA, OGG i FLAC.

Cowon iAudio E2 ma dwie pojemności: 2 i 4 GB, czyli dokładnie tak samo, jak konkurencyjny dla niego iPod Shuffle. Tradycyjnie dla tego producenta korzysta też z technologii BBE+ (dostępnych jest osiem ustawień equalizera). Nie tylko wygląd wyróżnia E2 od pozostałych odtwarzaczy tego typu na rynku, ale również jego moc wyjściowa, która jak na tak małe urządzenie jest naprawdę imponująca i zdecydowanie wyższa niż choćby w urządzeniach oferowanych przez Apple.

Cowon iAudio E2

Motywem przewodnim w E2 jest okrąg i kwadrat, nawiązuje to z pewnością do ogólnego futurystycznego kształtu i specyficznych ikonek, które prezentuje firma Cowon w swojej kampanii marketingowej. Daje to odczucie, jakby urządzenie to pochodziło z innego świata. Wrażenie estetyczne dopełnia dostępna gama kolorów obudowy: jest ich aż 8 do wyboru, od standardowego białego i czarnego po błękit, fiolet czy też pomarańcz.

Cowon iAudio E2

Wymiary nowego modelu Cowona wynoszą 26,4 x 64 x 7,6 mm, a masa zaledwie 16,7 g. Jego akumulator można w pełni naładować w ciągu 1,5 godziny – energia ta wystarczy na 11,5 godziny słuchania muzyki.

Cowon iAudio E2

blog comments powered by Disqus
Cowon iAudio E2 – konkurent dla iPoda Shuffle