PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Epson EH-TW7400 - Profesjonalny projektor do kina domowego

Nowoczesne Systemy Wizualne Od Panasonic

Nowoczesne Systemy Wizualne Od Panasonic

Panasonic wzbogacił swoją ofertę o nowe modele projektorów i monitorów. Do ich rodziny dołączyły trzy nowoczesne urządzenia.

Ofertę profesjonalnych monitorów Panasonic poszerzył model TH-84LQ70. Charakteryzuje się wzmocnioną obudową i możliwością działania w trybie 24/7. Ma 84 cale i pracuje w rozdzielczości 4K, dzięki czemu wyświetlany obraz jest niesamowicie szczegółowy. Dodatkowo TH-84LQ70 ma wbudowany zaawansowany system poprawy obrazu - podnosi jakość sygnału, który nie pochodzi ze źródła 4K.

TH-84LQ70

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

Wyświetlacz z serii LQ70 nadaje się do profesjonalnego użytku, jest wyjątkowo odporny i wyposażony w ochronną szybę. Może być użytkowany w centrach handlowych, na dworcach kolejowych czy lotniskach.

TH-84LQ70

Oprócz wyświetlacza, rodzinę Panasonic powiększają dwa nowe profesjonalne projektory Solid Shine: PT-RZ670 i PT-RW630. Wyposażone w system Daylight View 2 zapewniający wyświetlanie wyraźnych obrazów nawet w oświetlonych pomieszczeniach, projekcję w trybie portretowym, a ich instalacja daje możliwość obracania urządzeń wokół własnej osi o 360 stopni. Zastosowana w nich technologia Digital Link daje możliwość sterowania oraz przesyłania sygnału za pomocą jednego kabla LAN na odległości do 100 metrów.

Solid Shine

» Zobacz Recenzję Sony Xperii Z3

Źródłem światła w projektorach Solid Shine są diody LED połączone z laserem - dzięki takiemu połączeniu mamy gwarancję, że projektor będzie pracował do 20 000 godzin bez konieczności jakiejkolwiek konserwacji - wpływa to na zmniejszenie kosztów ich użytkowania.

Solid Shine

Solid Shine

blog comments powered by Disqus
Nowoczesne Systemy Wizualne Od Panasonic