PODPOWIEDZI:

Defender, Czyli Nowa Technologia W Samoobronie

Defender, Czyli Nowa Technologia W Samoobronie

Dzisiejszy świat pełen jest zagrożeń ze strony innych osób, szczególnie jeżeli mieszka się w niebezpiecznych okolicach. Okazuje się, że powstają urządzenia, które również w tej sferze potrafią pomóc, a nawet uratować nam życie. O co konkretnie chodzi? O tym w naszym newsie.

Defender, bo tak nazywa się innowacyjne urządzenie, łączy w sobie tradycyjne cechy urządzenia do bronienia się przed agresywnymi osobami, z nowymi technologiami.

W Katowicach Już Nie Boją Się Dentysty

Urządzenie wygląda jak kolejny gaz pieprzowy i rzeczywiście nim jest, ale ma wiele nowości. Zanim wystrzeli gaz, robi bowiem zdjęcie napastnikowi i od razu wzywa pomoc. Jest ona wzywana za pomocą naszego smartfona, z którym Defender się łączy.

Defender

Rozwiązanie wydaje się całkiem proste, ale zabójczo skuteczne. Odpowiednie służby porządkowe znają bowiem naszą lokalizację oraz mają zdjęcie napastnika. Wzrastają więc szansę, że wyjdziemy cało z zaistniałej sytuacji. Tradycyjnie gazy pieprzowe też zwykle są skuteczne, ale co jeśli napastników jest więcej i nikt nie wie o naszej trudnej sytuacji?

Jest jeszcze jeden znaczący plus Defendera - oferuje on głośny alarm dźwiękowy, który może zwrócić na nas uwagę.

Defender na portalu Indiegogo zebrał już ponad 100 tysięcy dolarów, więc jest dobrze postrzegany wśród potencjalnych kupców. Kosztować ma 160 dolarów wraz z rocznym dostępem do usługi, dzięki której zdjęcie napastnika natychmiast trafi do służb porządkowych.

blog comments powered by Disqus
Defender, Czyli Nowa Technologia W Samoobronie