PODPOWIEDZI:

Konkurs Firmy iiyama Z Monitorem 4K

Konkurs Firmy iiyama Z Monitorem 4K

Firma iiyama, która znana jest z produkcji zaawansowanych technologicznie monitorów, przygotowała dla swoich fanów ciekawy konkurs. Można wygrać jeden z najnowszych modeli, który oferuje rozdzielczość 4K. Przeczytajcie naszego newsa i dowiedzcie się więcej o nowym konkursie.

Monitory iiyama zbierają zwykle bardzo dobre opinie i recenzje. Dedykowane są na ogół wymagającym użytkownikom, którzy oczekują wysokiej funkcjonalności i świetnej jakości generowanego obrazu.

Rozdzielczość 4K Na Ekranie Monitora iiyama B2888USHU

iiyama B2888USHU to jeden z najnowszych modeli tego producenta, a oferuje on rozdzielczość 4K. Ma 28 cali, matrycę LED, wyświetla miliard kolorów czy posiada funkcje PIP i PBP (picture-in-picture i picture-by-picture).

iiyama 4k

iiyama rozpoczęła właśnie nowy konkurs, w którym główną wygraną jest wspomniany monitor. Wystarczy w pięciu zdaniach napisać (po angielsku) co łączy iiyamę i słonia z reklamy B2888UHSU. Zwycięży najbardziej interesująca i kreatywna odpowiedź.

Odpowiedź należy umieścić w formię komentarza na profilu FB, pod tym linkiem. W konkursie mogą brać udział osoby przebywające na terenie Europy. Trwa on do 11 sierpnia (do północy).

blog comments powered by Disqus
Konkurs Firmy iiyama Z Monitorem 4K